Fuyate ... Huyate ...
Odpowiedz do tematu

: Fuyate ... Huyate ...
Dobra, przybył. Prawie 40 dni wędrował mały chiński listonosz zanim dotarł do Lechistanu. Zegarek kosztował 0,99 GBP + 8,99 GBP za wysyłkę. Dostępny u tego zioma

http://myworld.ebay.co.uk/watches.station/



Fotoplastikon





Jest to coś pośredniego między GOERem a PARNISem. Nie jest taki plastikowy jak Goer, wykonany jest całkiem przyzwoicie, ma swój ciężar, pasek daje radę ale:

- koronka jest tak osadzona, że bez paznokci albo noża jej nie wyjmiesz

- jak wyjmiesz to ustawienie jej na pozycji zmiany daty i sama zmina daty to zajęcie dla cierpliwych

- wskazówki plastikowe

- mechanizm jest brudny - widać odciski palców ... małych chińskich paluszków



Za tą cenę nie uświadczysz nic ... chyba że Perfecta ale nie na automacie. Reasumując - dobry zakup :)

Ostatnio zmieniony przez kubama 2011-05-25, 11:17, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Ja w swoim mam paproch koło godziny 1, ale za tą cenę wybrzydzał nie będę. :wink:

:
wesoły blaszaczek bije w środku, ale za taką cenę.

ważne że czas odmierza

:
Ale obczajcie że srubki ma niebieskie :)

:
u chińczyków każdy kolor śrubek w tej samej cenie. I słusznie. Są tacy, którzy usiłują wmówić, że niebieskie śrubki to bajer że hoho i od razu cena plus xx% :)

:
Za te dutki to bardzo przyzwoity i zacny zegar

Blaz
[Usunięty]
:
I nawet na te 39 dni czekania nie wkurza jak się dostaje w sumie niezły sprzęt. :wink:

:
No fakt. Zatrzymam go sobie ale jakoś nie widzę go na razie na moim nadgarstku. Dla mojej dziewczyny to on chyba jest wielki, a konkretnie za wysoki. Narazie odstawiłem go ad pudło i czeka na natchnienie. Zmieniłem też pasek na Riosa i jest lepiej.

Blaz
[Usunięty]
:
Ja go dziś założyłem i odkryłem, że wskazówki się świecą! Temu misiu! Huyate ma na wskazówkach superluminovę! :shock: :D

:
Widzę że jest pewna konsternacja ... ładny on czy nie ... ale nie wylądował na bazarku tzn.. ze jednak ładny

:
Jak jakość koperty przede wszystkim? Stal czy nie?

:
Stal, to nie Goer :) Ja go kupiłem bo chciałem mieć kwadraciaka ale teraz nie wiem czy go będę nosił. Musi sie odleżeć. Może mnie jeszcze do niego natchnie. To kwestia stylu a nie jakości wykonania. Ta jest zadowalająca - zegarek jest przyzwoity.

Blaz
[Usunięty]
:
Swoje waży, to fakt. :wink:

Wiesz Hotwaxie, to nawet nie chodzi o to czy on jest ładny. W tym przedziale cenowym nie patrzę tak mocno na estetykę. :wink: Ten zegarek nadaje się jako czwarty, piąty zegarek do założenia raz na tydzień i tak patrząc można mieć z niego kawał dobrej zabawy. W cenie... Perfecta. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.