zegarek do 700 zł
Odpowiedz do tematu

maciek
[Usunięty]
: zegarek do 700 zł
jako, że sprzedwca oddał mi kasę za seikacza, mam jakieś 7 stówek do wydania.
Nie mam specjalnych typów... Powyżej 43mm, automat. Może być ciekawy diver, edc bądź cokolwiek innego ciekawego. Poza garniturowcem. :wink: Może jakieś gmt albo z bezelem world timera?

Śmiało, dawać upust swoim fantazjom. :mrgreen: :mrgreen:

:
To ja się nieśmiało dołączę, bo mi pewnie też oddadzą (za ten sam zegar :evil: ) Kryteria takie same jak u matyra - nie będę zakładał bliźniaczego wątku :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Może cosik z Vostok Europe - sam mam pomysł na zegareczek tej marki na przyszły rok:

maciek
[Usunięty]
:
tylko u mocnego 700zł to troszku mało... :wink:

:
matyr, - mocny jest mocno elastyczny :wink: . Myślę, że Vostoka w tej cenie będzie się dało wyrwać. Tylko że to 42mm :roll:

:
A cos takiego sa rózne kolory tarczy , bardzo ciekawy jest żółty , weidziałem na zywo

Uploaded with ImageShack.us

:
matyr pomaranczowy monster, ostatnio przybył do mojego stadka i jest naprawdę wart swojej ceny :)

maciek
[Usunięty]
:
divery od seiko, hmmm , niekoniecznie. :wink: Miałem ich wiele różnych... i nie mam ani jednego. :razz:

:
Vostoki nadmienię, że są w wielu kolorkach :mrgreen:
A może taki Aviator:

Mam od Mocnego i sobie bardzo chwalę.

:
A zodiac v-wolf ?

maciek
[Usunięty]
:
jslanina napisał/a:
Vostoki nadmienię, że są w wielu kolorkach :mrgreen:
A może taki Aviator:
[url=http://img528.images...339.jpg]Obrazek[/URL]
Mam od Mocnego i sobie bardzo chwalę.


revolta4 napisał/a:
A zodiac v-wolf ?


jslanina... sam nie wiem. :wink:

revolta - mechanik ma być, mechanik. :wink:

:
Orient GMT FFE06001K?

:mrgreen:

:
No tak :oops: myslałem o diverku :oops: jednak automat zodiaca troche poza budżetem :wink:

:
Excursionist bardzo fajny, jeśli nie masz - polecam!





Ja się zastanawiam nad taką Amfibią, już długo mi chodzi po głowie i nie chce wylecieć :roll: : Jak myślicie?? :razz:


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984, - wiedziałem, że ktoś miał ładne fotki Oriencika :mrgreen: . Co do Amfibii - jak coś chodzi po głowie to trzeba popełnić aby ustąpiło miejsca kolejnej pozycji. :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.