Gruby, solidny mesh w dobrych pieniądzach to...?
Odpowiedz do tematu

:
Nigdzie nie napisałem, że dałbym tyle za bransę, bo imo nie warto :P Ale jakość samego kajdana jest świetna. I dobrze piszesz - mankamentem jest zapięcie... nigdy nie potrafiłem go rozpiąć i musiał mi pomagać właściciel zegarka :lol: Mimo to sama stal, wykończenie, grubość i waga deklasuje konkurencję mimo wszystko.

Blaz
[Usunięty]
:
No właśnie o to zapięcie mnie chodzi. Przekombinowali...

:
Sharki 22 mm są do kupienia od ręki na forum, którego nie ma w cenie o ile pamiętam 185 zł (chyba zostały 2 czy 3 sztuki).

hrg.pl
:
Ja się trochę do Sharka przyczepię :wink: W użytkowaniu nie ma z nim żadnych problemów, sprawuje się świetnie, ale jak wyjąłem go z koperty był zwichrowany i na pewno nie powstało to w transporcie. Wyprostować się go nie da, taka jego uroda. Poza tym ostanie rzędy ogniw - na zakończeniach nie są równe - widać wyraźne pofalowanie. Teraz plusy - zgrzewy ogniw są zrobione świetnie, nigdzie nie ma ostrych miejsc. Pod względem użytkowym Shark mesz od Wjeana sprawdza się u mnie idealnie. Wady, które wymieniłem, nie mają żadnego wpływu na właściwości użytkowe, no ale są :wink:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Jakby nie to, ze 20tka to bylby zupelnie fajny, coś a'la SUB:

http://www.ebay.pl/itm/St...=item68c8943973

Aukcja na zatoce: 150680357201

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
chciałem powiedzieć tylko 3 rzeczy:
1: rice sucks! mesh rulez! :mrgreen:
2. kupuj na kizi.
Mam jak Karol i Biblio i jestem zachwycony, zresztą Santino też. Ja kupiłem na aukcji i wygrałem ją tanio a zapłaciłem koło 150-160 po kursie 2,65 więc teraz taniej jak na kizi nie znajdziesz.
3. Smoku to zależy od egzemplarza - u mnie np. jeden "kolec" niszczył wszystkie t-shirty, ale go odróciłem do wewnętrznej i teraz jest ok. Więc tak nie ma co znowu piać nt. jakości wykończenia. Poza tym jest świetny (i też ma pofalowaną "górę" ;) )

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2011-10-25, 10:50, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
Na razie innego, lepszego nie widziałem.
Może i są... Gdzieś...


Oryginała Łomegi nie macałem :-(

:
Do Tortugi:

Z plaskymy ogniwami czy wypuklymy ? :wink:
W obu przypadkach raczej brushed niz polished.

Plasky:



Wypukly:



Pozdr
s

:
Płaski, ten wypukły jakiś taki "jacykowaty" ..

:
płaski zdecydowanie :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Oba :)

hrg.pl
:
Wypukły, ten płaski jakiś taki nowoczesny ale jak do Tortugi to w tej cenie możesz mieć mesha od Helsona.

:
Tego od sharkmastera?
Jesli tak to on jest zwezany z tego co widze na fotkach, zapewne 22/20. Wole 22/22. Poza tym, sadze, ze poza wybitym logiem to ten sam producent. Takie zapiecie tez maja w ofercie strapcode i taikonauci.

Tez odbieram plask i jako taki nieco metroseksualny wiec mnie utwierdziliscie w wyborze :wink:

Pozdr
s

Ostatnio zmieniony przez strix 2011-10-29, 08:37, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
strix napisał/a:
strapcode i taikonauci.



Strapcode to ebayowy sklep taikonautów. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.