Jaka Maryna?
Odpowiedz do tematu

: Jaka Maryna?
Witam kumotrów :mrgreen:
Postarzałem się i można pomyśleć nad jakimś prezentem dla siebie :wink:
Dojrzałem chyba do jakiejś Maryny, tylko jakiej? Mam chudy nadgarstek (16,5cm) ale coś zaczynają mi się podobać większe zegarki;p Chciałbym by była to Maryna z osłoną koronki, podpisana Marina Militare, z sekundnikiem na 9 i czarną tarczą, raczej bez udziwnień... Macie jakieś pomysły? Jaki rozmiar polecacie? 44 mm?

:
Zależy czy chcesz automat czy manuala.
Jak manuala to Marycha 44mm lub MiniFiddy 45mm.

Jak automat to są Marychy 40mm :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Łoj tam , zaczniesz z jedną :razz: - skończysz na kilku.
Kup lepiej 2 - 3 od ręki.

:
Co do rozmiaru - masz taki sam nadgarstek jak ja. 47mm wygląda dość potężnie na takiej łapce. Radzę 44 mm.

Co do modelu - wybierz taki jaki ci się najbardziej podoba :lol: A jak się wahasz między dwoma - bierz oba. Taniej będzie na przesyłce.

Segoy
:
Zdecydowanie manual bo tam jest asian unitas tak? Chyba całkiem fajny werk :mrgreen:

:
Bierz 44mm. Sam mam jakieś 17cm nadgarstka i noszę 44mm Mini Fiddy, leży świetnie. Mierzyłem 47mm i... też leży kapitalnie, nic nie odstaje. Chyba sam se takiego dużusia muszę sprawić.

:
Dokładnie, u mnie duża Fiddy 47 mm też świetnie leży, choć nadgarstek tylko ok 17,5 cm. A jak na początek chcesz mniejszy to weź małą Fiddy - te koperty są genialne :)

hrg.pl
:
Koledzy kumotrzy, może jakieś linki bo ja na marynach to się ni znam, bardzo długo nie mogłem się do nich przekonać, teraz dopiero jakoś mnie naszło więc słabo w temacie siedzę... Ale nawracam się :mrgreen:

:
suchotnik7, - ja miałem taką wersję:

Linijka:
http://www.wenping1970.co...p?ArticleID=683
Co prawda automat i do tego z GMT, ale zegareczek był super. Generalnie nie czuć rozmiaru zegareczka. Szczerze Polecam!

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2011-10-26, 15:19, w całości zmieniany 2 razy
:
Właśnie wolałbym bez daty, na unitasie i w lepszej cenie :twisted: A jak jest z lumą w tych maryśkach? Trzeba samemu reluminować czy jest dobra?

:
Może klasyk:
http://www.wenping1970.co...p?ArticleID=164

Miałem w łapkach i jest ok.

Co do lumy, świecą - nie za długo ale jednak. :mrgreen:

:
Świetna jest :mrgreen: Jaką ma cenę po zalogowaniu? To unitas, dobrze widzę? Koperta jest szczotkowana? Bo tak z opisu wynika ale na zdjęciach niektórych wygląda na polerowaną...

:
Świetna to jest bez małej sekundy, z vintage wskazówkami i reluminowana :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
suchotnik7 napisał/a:
Jaką ma cenę po zalogowaniu?

Całe $64

:
bow, do tego to jeszcze nie dorosłem, taka paneraiowa mi się obecnie podoba;p

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.