Seiko1, Seiko2 czy Christopher Ward ?
Odpowiedz do tematu

:
Dla mnie nr 1, potem 2. Ward mi się nie widzi.

:
mój głos na zielonego, fajny nieoklepany zegarek, rozmiar jest wg mnie uniwersalny (ale mam tylko niecałe 16,5 cm w nadgarstku), design sprawia, że jest na różne okazje, drugie seiko przekombinowane, a Ward jakiś taki bez jajec (inne CW są fajniejsze)

:
Numer 2 :grin:

:
ewidentnie Seiko lubicie panowie :D

WIem, ze glosowanie trwa, ale sie przyznam, ze juz jeden z tych trzech sie dla mnie realizuje :)

Za jakis czas poinformuje o wyborze ;p

:
Karolewskiej napisał/a:


WIem, ze glosowanie trwa, ale sie przyznam, ze juz jeden z tych trzech sie dla mnie realizuje :)



Niech zgadnę, ROLEXA wybrałeś? :mrgreen:

:
nic nie mowie :D w swoim czasie zobaczyta :twisted:

:
Skoro Twoim faworytem był SARB061 to czekamy na ładne fotki :twisted:

:
bylo tu tyle ciekawych opinii, ze zdanie mi sie zmienialo co i rusz :razz:

:
możesz sobie zamawiać dowolny z tych trzech pod warunkiem,że będzie to ten zielony :mrgreen:

:
Karolewskiej napisał/a:
bylo tu tyle ciekawych opinii, ze zdanie mi sie zmienialo co i rusz :razz:


:
Karolewskiej, - nie ważne który i tak Cię już nie lubię :razz: A jeszcze bardziej jak to będzie zielone :mrgreen: Normalnie z żalu muszę coś sobie kilknąć :mrgreen:

:
:)

przestancie sie smucic towarzysze :razz:

:
Nie kupujcie więcej zielonych, bo za popularne się zrobią i trzeba będzie kłalitą jakąś zastępować. :evil:

:
wszystkie powyzsze trzy sa w naszym gronie malo popularne, a nawet mozna by je nazwac "rare" :twisted:

:
Karolewskiej napisał/a:
wszystkie powyzsze trzy sa w naszym gronie malo popularne, a nawet mozna by je nazwac "rare" :twisted:


Po Tobie ruszy lawina :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.