Eyki SS0079G
Odpowiedz do tematu

szeryf
[Usunięty]
: Eyki SS0079G
Kicz czy oryginał?

40mm, 5ATM. Nie wiem jaki automat w środku! Pomijam "Cardon siber", co miało się wykładać zapewne jako Carbon Fiber :lol:













Dostępnych jest więcej kolorów tarcz i wskazówek w ofercie.

qbapiasek
:
Jeśli mam wybór między kiczem, a oryginalnością to wybieram w tym przypadku "kicz" :D Jakoś nie wyobrażam sobie w zegarku sportowym, lub aspirującym do bycia sportowym, takiego otwartego serca. Cardon siber dopełnia dzieła chyba że to coś nowego, nieznanego o czym nie mamy pojęcia, a NASA ma :P u przepraszam nie żadna NASA tylko CNSA :D

:
Jak dla mnie straszne paskudztwo, nie lubię takich chaotycznych zegarków.

szeryf
[Usunięty]
:
Ja mam mieszane uczucia. Na dzień dzisiejszy ten open-balance nie pasuje mi do tej tarczy :shock: Poza tym detalem jednak (co to za detal, który w zasadzie decyduje o całości odbioru zegarka :wink: ), cała reszta bardzo mi się podoba. Cardon siber pomijam, bo ponoć angielski znany jest nieźle tylko w HK i dostatecznie na Tajwanie. W Chinach kontynentalnych znany jest nie lepiej niż u Nas esperanto. Oczywiście nie usprawiedliwia to producenta ani na jotę!

qbapiasek
:
I jeszcze ten bok koperty z "cardon siberu" :?

Jedynie sam kształt koperty mi odpowiada reszta jest raczej na minus. Językiem się nie muszą posługiwać ale jak robi ktoś produkt z napisem w obcym języku to powinien 10 razy sprawdzić czy nie jest błędnie napisane.

:
Zerknąłem jescze raz "chłodnym okiem" i jednak nie taki typ zegarka to nie moja bajka, zdecydowanie preferuję styl bardziej klasyczny.

Blaz
[Usunięty]
:
Kształt koperty ciekawy, ale reszty jest za dużo. :wink:

:
Bez open hearta byłby jeszcze poprawny, a tak jest dramatyczny ...:)

Chociaż doceniam pewne detale - np. fajna koronka trybikowa. Pasek i klamerka konsekwentne i nawet fajne...

:
Pasek to jedyny detal jaki mi się podoba

andre
[Usunięty]
:
Jak nic projektant wali opiaty całymi dniami .

:
Albo pije Absynt w nadmiernych ilościach :wink:

:
Jakby Absynta - to by mu ucho obcięli ...

:
mi sie podoba!

chetnie go przygarne

:lol:

:
Felek ponieważ w środowisku jesteś znanym kolekcjonerem zegarków o dziwnym pochodzeniu i wyglądzie twoja opinia nie może być brana pod uwagę, Tobie się wszystko co kontrowersyjne podoba :wink: :D

:
Nawet fajny - może dziecku bym kupił. Jak dla mnie zbyt "młodo" wygląda.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.