Piękna rzecz z Petrodworca
Odpowiedz do tematu

: Piękna rzecz z Petrodworca
Nowy nabytek, przyszedł z Ukrainy. Z braków w finansach liczyłem bardzo, ze znajdą się inni chętni, ale nikt nie chciał i... teraz nie załuję :D . Piękna rakietka, może nie rzadka, ale piękna na pewno :D









Może nie do końca warta osobnego tematu, ale brakuje mi tu miejsca do wrzucania Rakietek :)

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2011-09-26, 14:41, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Świetna Rakieta - taka postmajakowa :grin:
Rewelacyjny stan, nawet pierścień nie zardzewiały jak w większości Majaków.
Gratulacje.

:
Śliczna :) , koperta kojarzy mi się trochę z Majakiem.
EDIT: jak widać nie tylko mnie, nie zauważyłem posta Hansa

Ostatnio zmieniony przez zozur 2011-09-26, 14:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Bo to w zasadzie jest Majak, tylko z nową marka i nową wersją mechanizmu (z matowym wykończeniem).

Ну, погоди! :wkurzony:
:
pmwas, piękna, uwielbiam ten układ w sekundniku "po trójkącie" indeksów, po za tym o ile w majakach nie przepadam za tym wielkątnym bezelem to ty ładnie gra, graty. PS jeśli to majak wymiarowo to mógłbyś przełożyć do lepszej koperty być może.

Przy okazji wrzuć werk, śliczna jest nie ma co, zazdraszczam

"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
:
Ta koperta nie jest zła, na zdjeciu wady bardziej się rzucają w oczy. Mechanizm:



Jeśli dobrze widzę, te Rakietowe K26 mają zmodyfikowaną (szerszą) głowną płytę mechanizmu...

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2011-09-26, 15:28, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Pmwas piękna rakieta :!: Hans te pierścienie to nie są zardzewiałe tylko mosiężne i chrom się wyciera :evil: Wiem, bo też kiedyś myślałem, że są zardzewiałem i sobie takiego jednego spolerowałem do gołego mosiądzu :lol: No, ale żeby pierścienie mosiężne robić to :shock:

:
Racja, pierścień jest chromowany. Ładny, ale jeśli chodzi o walory użytkowe - gorzej się nie da :sad:

Ну, погоди! :wkurzony:
:
dobry strzał kumotrze , podoba mi się ta Rakietka

:
Popieram powyższych Kumotrów. Jednym słowem: WAL SIĘ

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
Bardzo ładna Rakieta. Podoba się, zwłaszcza wskazówki.

:
W tej samej kopercie były produkowane co najmniej trzy marki: Majak, Rakieta i Pobieda. Ciekawi mnie czy Pobieda była pośrednim etapem między Majakiem a Rakietą, czy też była produkowana równolegle z Majakiem i Rakietą. Może ktoś coś wie na ten temat?

A poniżej Majak i Pobieda do kompletu:





P.S. Dzięki Aronus za wyjaśnienie sprawy pierścieni.

:
To się ładny komplet zrobił... tylko, ze ja chce je wszystkie u siebie :evil: ! Dzięki wielkie, teraz znów mam czego szukać :twisted: !

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Majaki jeszcze czasem da się ustrzelić i co dziwne mam wrażenie ze bywają "przeoczane" na aukcjach, po prostu czasem idą za stosunkowo niską kasę, ale pabieda Hansa, to jest rarytas, nie ma co. Po za tym samych majaków to odmian jak psów, a do tego to fajne zegarki i ładnie trzymające czas, mam kilka naprawdę na świetnym chodzie.

Pierścień mosiężny :shock: , no to ładnie

"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
:
Ta seria Majaków i Rakiet to jedne z najładniejszych zegarków z lat 50/60 :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.