Trudny wybor, kwarc czy automat? Dwa odmienne typy...
Odpowiedz do tematu

tomekkop
[Usunięty]
:
Więc wybór między Alpha Radiomir

http://www.alpha-watch.co...to/14560859.jpg


albo Parnisem jeśli chodzi o automaty



Jeszcze jedna myśl, może jednak poszedł bym łatwiejszą drogą i wybrał coś z kwarców? Będą one na pewno bezproblemowe w użytkowaniu i najprawdopodobniej wytrzymalsze...

Ostatnio zmieniony przez tomekkop 2011-08-21, 12:27, w całości zmieniany 1 raz
:
W Twoim budżecie mam możliwość zakupu dwóch Parniaków.
Parka się lepiej chowa - to raz.
Będziej je nosił na zmianę - a to strasznie fajna rzecz - chyba, że jesteś zbokiem pachowym, jak taki jeden na tym forum ;) .
Dwa wytrzymają więcej niż jeden kwarc.

Bezproblemowy - to kwestia podejścia :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
tomekkop, - nie kombinuj, bow dobrze radzi - weź dwa w tej cenie, większa frajda, a kwarca dokupisz później. Poza tym, jakby Ci nie pasowały to wrzucisz na bazarek i po krzyku. Parniaka trzeba mieć a przynajmniej przerobić :mrgreen:

:
tomekkop, Parnis to świetny zegarek! Będziepanzadowolony :mrgreen: O Alphie się nie wypowiem bo nie mam ale Parnisa polecam, to pozycja obowiązkowa, do tego jest bardzo chodliwy więc jak się znudzi to szybko sprzedasz :wink: No ale raczej Ci się nie znudzi :twisted:

tomekkop
[Usunięty]
:
Jeszcze jedna sprawa, mam w nadgarstku jakieś 17cm więc niedużo, parnis będzie wyglądał ok?

:
...weź z czarną tarczą, wydaje się mniejszy na nadgarstku

:
tomekkop, - spokojnie, 43mm wyglądają bardzo dobrze. Bierz białego - czarny taki smutny - albo nie lepiej parkę :twisted:

:
bow napisał/a:
niech chłop ma porządne 42-44mm :lol:


i koniecznie w automacie

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.