Który Tissot - czyli popularna słis kłalita
Odpowiedz do tematu

:
kurant, DS1 już jest w kolekcji... Poza tym, chciałem coś z innej stajni :twisted:

kurant
[Usunięty]
:
jslanina, no to po co ci drugi zegarek z takim samym werkiem? trza szukać czego innego :grin: a tissot i certina to to samo w sumie.

Ostatnio zmieniony przez kurant 2011-07-28, 21:39, w całości zmieniany 1 raz
:
jslanina, nie kombinuj Waść :twisted: Niewiele ponad budżet.
















:
Tomek, - wiedziałem, że mi to zrobisz, wiedziałem! :twisted: No kurcze, dla mnie must have w tym roku. Zegareczek jest niesamowity! Może jednak go pierwszego kliknę... Tylko Vat mnie jeszcze wstrzymuje... :mrgreen:

Abstrahując od Revolvera, który to i tak będzie zanabyty. Może alternatywy do kolejnego zakupu jak już temat powstał. :mrgreen:

:
Alternatywą jest Revolver :grin: TUTAJ KLIK , free shipping z Hong Kongu, na 100% zrozumieją Twój "problem" i zadeklarują low value. I jest opcja Best offer, urwiesz ze 40 dolców.
:twisted:

:
kurant napisał/a:
jslanina, no to po co ci drugi zegarek z takim samym werkiem? trza szukać czego innego :grin: a tissot i certina to to samo w sumie.


nie tylko z takim samym werkiem. Skoro DS1 jest stajni, to ten drugi Tissot jest bez sensu, bo stylistycznie to ta sama bajka co DS1. Kirunek szukania czegoś stylistycznie zupełnie innego jest zatem słuszny :smile:

:
żaden z tych dwóch z pierwszego postu .

:
z tych dwóch żaden,jak dla mnie jeśli w ogóle tissot to tylko Visodate

:
Bierz Revolvera. Wiem bo mam :twisted:

:
Ten Orient bardzo godny.

:
Z tych dwóch Tissotów PR100 ale tak naprawdę żaden mnie nie przekonuje.

:
Bierz Orienta, również mam, Tissoty miałem, ale to nie to (zwłaszcza jak mają dekle wciskane)

:
ALAMO napisał/a:
Bierz Revolvera. Wiem bo mam :twisted:

Kanclerska głowa :mrgreen:

jaro19591 napisał/a:
Bierz Orienta, również mam, ...

j.w. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-07-29, 17:31, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Bierz Orienta. Wiem, bo... miałem. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Bierz Orienta. Wiem, bo... miałem. :mrgreen:

Następny kanclerski łeb :wink: :mrgreen:

>>>TUTAJ KLIKAMY<<< i nie kombinujemy .. :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.