Pierwszy automat :)
Odpowiedz do tematu

: Pierwszy automat :)
Witam! Do tej pory mam zegarek Seiko kwarcowy, ale zacząłem jarać się automatami. Chcę kupić jakiś ciekawy automat za w sumie małe pieniądze (około 300 zł). Najlepiej z Polski, ew. ebay. Najlepiej na bransolecie. Pomóżcie :)

:
...najpierw tutaj , a potem pogadamy :twisted:





...jeżeli chodzi o Seiko, to wszystko co jest z serii "5". Jest tego pełno do 300 złotych. Pierwszy lepszy wrzut do Allegro i jest tego trochę. Szukaj na ebay, tam jest taniej. Określ jakieś preferencje (nie tylko bransoleta) będzie łatwiej coś znaleźć.

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-07-24, 20:31, w całości zmieniany 2 razy
:
Wodoszczelność obojętnie, może być 50, a nawet mniej. Bardzo mi się podobają te czerwone sekundy w piątkach. Tarcza biała albo czarna, inne kolory raczej odpadają.

:
Seiko SNKE03K1




Seiko SNKF51




Seiko SNX111






...wszystkie trochę przekraczają budżet, ale do 300 zł, to chyba niczego fajnego (oprócz starego aviatora) nie znajdziesz.

:
Poniżej 300zł :grin:


:
@Maxio

Ładnie dałeś, ale za dużo kasy

@Tomek
Bardzo ciekawy ten Parnis, jest dostępny u nas?


Oczywiście nie muszą być same Seiko, bardzo spodobał mi się taki Orient:

http://allegro.pl/orient-...1688918584.html

:
joozek napisał/a:
@Tomek
Bardzo ciekawy ten Parnis, jest dostępny u nas?


Parnis dostępny za cenę 290zł u naszego forumowego sprzedawcy --> TUTAJ KLIK, lub na Ebay'u.

:
joozek napisał/a:
Ładnie dałeś, ale za dużo kasy

...możne je upolować na ebay za 4 stówki maxymalnie...

:
Szukam dalej! Aktualnie spodobał mi się też dosyć ten Parnis (choć bez bransolety)

maciek
[Usunięty]
:
zajrzyj tu:

http://www.wenping1970.com/

a następnie otwórz pierwsze piwo. Oglądaj.
Po drugim na pewno coś wybierzesz. :mrgreen:

:
No mam ochotę na tego Parnisa :) Próbował już ktoś założyć do niego bransoletę?

:
joozek napisał/a:
No mam ochotę na tego Parnisa :) Próbował już ktoś założyć do niego bransoletę?

...oj, oj, oj, bo się zagalopujesz...

...bardzo ryzykowny manewr z tą bransoletą. Moim zdaniem, wyglądałoby to co najmniej nie wyjściowo...z resztą, ze znalezieniem bransolety byłby pewnie kłopot. Zauważ, że bransoleta jest z reguły dedykowana do danego modelu zegarka (chodzi o to żeby ładnie komponowała się z uszami). Tutaj, to jedynie lekka kolczuga by zdała egzamin, ale to i tak wątpliwa sprawa, bo wyglądałoby to jak...

maciek
[Usunięty]
:
chyba ktoś u nas przerabiał nawet parniego pilota z bransą. :wink:

:
Ja kiedyś na mesza wrzucałem, ale to średnio wygladało...


"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Dobra, widzę, że w tym Parniaku to tylko pasek, dzięki za info. A co myślicie o Seiko aviator? Szczerze mówiąc jaram się nim bardzo i generalnie najbardziej mi się on podoba (ale następnym zakupem będzie Parnis :D ).

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.