Ktorego G-SHOCKA
Odpowiedz do tematu

:
revolta4 napisał/a:
Maxio kolejna ankieta ????

...poprawiłem starą ankietę, więc zapraszam do kolejnego głosowania

:
sagvartok powiem ci ze najbardziej by mi odpowiadal czarny z czarnym czyli negatyw wieczorem mozna podswietlac a w sloncu ??? w sloncu jest czytelny ??

:
Czarny negatyw lub czarny z fuksją :oops: :shock: :wink: :grin:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-07-20, 18:19, w całości zmieniany 1 raz
sagvartok
[Usunięty]
:
revolta4 napisał/a:
sagvartok powiem ci ze najbardziej by mi odpowiadal czarny z czarnym czyli negatyw wieczorem mozna podswietlac a w sloncu ??? w sloncu jest czytelny ??


"Czytelność' to względna cecha. Ja w słońcu nie mam problemu. Naprawdę kwestia przyzwyczajenia, choć po zmroku ciężko 'zerkać ukradkiem' która aktualnie godzina i jednak trzeba popatrzeć na tarczę 'na wprost', bo pod kątem zlewa się z tłem. Zaznaczam, że to moje subiektywne doświadczenia z GD 100- BER.

:
Khaki negatyw.
Negatyw nie jest zły, mówię, bo mam i używam w pracy codziennie.

:
No zegar wybrany i zamowiony prawie wedl ankiety :mrgreen: :wink: czarno czarny :mrgreen: negatyw jutro bedzie moze ewentualnie w poniedzialek , dzieki wszystkim za pomoc w temacie

:
Czarny negatyw

:
negatywy są super ale tylko na obrazkach niestety! sam byłem blisko zakupu czarnego z negatywowym wyświetlaczem dopóki się nie przyjrzałem w różnych warunkach oświetlenia - powiem szczerze spore nieporozumienie, w niektórych warunkach wyświetlacz jest w ogóle nie czytelny. Poza tym pełna czytelność jest tylko pod pewnym kątem.

Jak brać dla wyglądu to negatywa jeśli ma służyć jako zegarek to standard!

:
Zobaczy sie :mrgreen: nie bedzie pasował to bazarek ktos inny sie zaopiekuje :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Jeśli negatyw, to tylko na solarze i z przyciskiem podświetlenia na korpusie. Dlatego, że będziesz z niego często korzystał. :wink:

:
Podswietlenie jest prawy gorny przycisk dosc wygodnie sie go uzywa zegar przed chwila przyszedl pierwsze wrazenie : nie jest taki duzy jak myslalem :roll: pasek jakis dziwnie miekki moze to tylko moje wrazenie bo mnialem wczesnie g-7800 a tam byl gruby twardy pasek ,jezeli chodzi o negatyw no widocznosc jest gorsza w ciemnych pomiesczeniach ale tak calkiem zle nie jest mysle ze kwestia przyzwyczajenia a pozatym codzienie g-shocku nie chodze :mrgreen: Bedzie dobrze :wink:





:
Negatyw jest czytelny jeśli kolory tekstu są np pomarańczowe lub niebieskie
Mój G jest bardzo czytelny pomimo negatywu:


Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Ja mam zegar na reku 2 godziny dzien jest pochmorny w domu w ciemnych pomiesczeniach nie mam problemu z odczytaniem godziny a na dworze jest zupełnie ok , co nie zmienia faktu ze napewno jest duzo gorzej niz w klasycznym wyswietlaczu

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.