Odparzony nadgarstek
Odpowiedz do tematu

:
Trzeba mieć bogate życie wewnętrzne :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
: Re: Odparzony nadgarstek
Ram napisał/a:
Wczoraj odparzyłem sobie nadgarstek paskiem a dziś poprawiłem branzoletą. Wam to też się kiedyś zdarzyło? Ostatnio zrobiło się ciepło no i człowiek się bardziej poci. Zawsze noszę zegarek 24h na dobę, poprostu lubię mieć go w nocy na ręku i jak się budzę to se mogę sprawdzić od razu godzinę, po coś w końcu jest ta luminowa. Ostatnio te paski 24mm mnie pokonały, normalnie aż mam sznyty. Pomyślałem trzeba przejść na branzolete, ale ta dosyć ciasna okazała się jeszcze gorsza i tylko pogorszyła sprawę. Najpierw swędziało, ale zignorowałem to, myślę se co tam trzeba być twardym to tylko swędzenie. Teraz pozostaje tylko nosić zegar na prawej :cry: Waszym zdaniem co jest najlepsze 24h na dobe, branzol, NATO a może guma?


A może to nie odparzenie a początki uczulenia na nikiel lub inny metal znajdujący się w bransolecie/klamerce/kopercie?

:
A ja jak wracam do domu zdejmuje zegarek i śmigam przez większość część dnia nagi :razz:

:
bow napisał/a:
Ostatnio na noc zakładam Body Glove. Lekki, plastik, na gumie i można sobie przypalić guziczek aby wyświetlił godzinę. Idealny do wszystkich powyższych postulatów :lol:


To ten model, twardzielu? :wink: :mrgreen:


:
To jakaś nowa wersja...
Gustowny, gustowny...

Rozważam!!!


:lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Buczo napisał/a:
śmigam przez większość część dnia nagi :razz:

damy radę bez tych zdjęć ;)

Blaz
[Usunięty]
:
Przy body glove i gumie warto mieć zasypkę, bo inaczej nomen omen odparzy. :mrgreen:

:
bow napisał/a:
Trzeba mieć bogate życie wewnętrzne :lol:

Lepiej mieć tasiemca niż nie mieć żadnego życia wewnętrznego.

:
Gumę trzeba umieć nosić :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Nasz Kościół zabrania nosić gumę...

:
A w Toruniu noszą od rana ... Na sobie .. :wink: :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Bezpieczny stosunek z klientem to podstawa dobrej etyki handlowej. :mrgreen:

:
Kiedyś była zasada frontem do klienta , teraz czasem wpuszcza się go od tyłu . :twisted:

:
Jak widziem, ogólnie kroczem do Europy :wink:

J.

:
U mnie też zegarek nie znika z ręki na noc, jakoś nie lubię się z nim rozstawać na dłużej. A myślałem już że to tylko ja tak mam ;P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.