IWC Ingenieur Vintage
Odpowiedz do tematu

carlito
[Usunięty]
:
Nie podoba Ci się, nie zabierasz głosu, to bardzo proste. No chyba, że musisz coś napisać... Więc specjalnie dla Ciebie udzielam odpowiedzi : Nie, nie ma takiej opcji :)

:
Jak dlamnie to czarny.

Blaz
[Usunięty]
:
carlito napisał/a:
Nie podoba Ci się, nie zabierasz głosu, to bardzo proste. No chyba, że musisz coś napisać... Więc specjalnie dla Ciebie udzielam odpowiedzi : Nie, nie ma takiej opcji :)


Carlito, sorry, że Ci to przypomnę, ale to nie to forum, że można zabraniać wypowiedzi. Tu KAŻDY może wyrazić swoje zdanie o KAŻDYM zegarku.

A moje zdanie jest takie, że te IWC to dziadkowe zegarki. Takie na kryzys wieku starczego. :???:

carlito
[Usunięty]
:
W zasadzie, to już podjąłem decyzje - niebieski. Teraz jeszcze jedna ankieta, dużo bardziej skomplikowana :)

Wszystkim uprzejmie dziękuję za wszelką pomoc.

:
Blaz napisał/a:
A moje zdanie jest takie, że te IWC to dziadkowe zegarki. Takie na kryzys wieku starczego. :???:

No co za melepeta :roll:
:wink: :grin:
carlito napisał/a:
W zasadzie, to już podjąłem decyzje - niebieski.

I ona jest jedyna słuszna, ta koncepcja .. :grin:

:
Jak nie, jak tak. :grin:

Blaz
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Blaz napisał/a:
A moje zdanie jest takie, że te IWC to dziadkowe zegarki. Takie na kryzys wieku starczego. :???:

No co za melepeta :roll:
:wink: :grin:


Dziś sam jestem dziadkiem. Cóż więc mogę podarować wnukowi jeśli nie IWC Original? :mrgreen:

:
:lol: :lol:
Może Glashütte Original?

:
Blaz napisał/a:
Dziś sam jestem dziadkiem. Cóż więc mogę podarować wnukowi jeśli nie IWC Original? :mrgreen:

Wnukowi można dać wyglądające jak Swatch Damasko :razz: :razz: , nawet produkowane w rozmiarze "junior" :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Takie trans-techno? Pasowałoby. :mrgreen:

:
Ale się dowcip niektórym wyostrzył :mrgreen: :wink:

:
niebieski :cool:

:
Nie wiem którego bym wybrał, chyba czarny

:
Carlito słuszna decyzja, że niebieski.

:
Bym wzial oba, przelozyl sekunde z niebieskiego do czarnego i niebieskiego oddal po 2 godzinach od zakupu :twisted:

s

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.