Zegarek 2011 plany prezentacje kryptonim DZIKiSOKÓ£
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Zegarki bêd± dostarczane w pude³kach "zegarkowych" ale nie bêdzie to raczej drybox.

split napisa³/a:
Bo chyba nie w b±blach? :roll:


w sumie czemu nie - b±ble zapewniaj± lepsz± p³ywalno¶æ :twisted: :mrgreen: :lol:

Blaz
[Usuniêty]
:
A bêdzie nalepka "Opakowanie zastêpcze. Najbli¿szy taras widokowy we Wroc³awiu."? :mrgreen:

:
nalepka bêdzie!
i dodatkowa informacja - Ostro¿nie paczka zawiera wyrób zegarkopodobny" :mrgreen:

ach od razu siê lata 80 przypominaj±!

:
Mo¿e warto by³oby poszukaæ oferty na takie skrzynki jak z wizualizacji i oferowaæ je jako dodatkowo p³atne? Chêtnie bym dop³aci³ do takiego zbiorczego opakowania, pasuj±cego idealnie do koncepcji.

hrg.pl
:
kadarius napisa³/a:
Zegarki bêd± dostarczane w pude³kach "zegarkowych" ale nie bêdzie to raczej drybox.



:cry:

Pozdrawiam
Lastrad
:
Nie widzê powodów do zmartwieñ, zawsze mo¿na sobie samemu dokupiæ.

:
split napisa³/a:
Mo¿e warto by³oby poszukaæ oferty na takie skrzynki jak z wizualizacji i oferowaæ je jako dodatkowo p³atne? Chêtnie bym dop³aci³ do takiego zbiorczego opakowania, pasuj±cego idealnie do koncepcji.


To kosztuje ca 20 zeta w Castoramie. G±bkoplastykê mo¿esz sobie zrobiæ samizdatem - custom bedzie :smile:

J.

:
Panowie g³upia sprawa bo nie mogê doj¶æ z rysunku jaka bêdzie grubo¶æ zegarków 18mm? :oops:

kaczka
[Usuniêty]
:
folia b±belkowa fajna rzecz, mo¿na nerwy roz³adowaæ z poczucia winy ¿e tylko jeden siê wzie³o :grin:

:
g-unit, grubo¶æ zegarka to 14 mm

:
split napisa³/a:
Mam pytanko o box. Jak bêd± pakowane zegary? Tak jak na wizualizacjach? Jak dwa to inaczej, jak jeden to inaczej?
Bo chyba nie w b±blach? :roll:


To opakowanie z wizualizacji bardzo mi podesz³o. Mieæ takie fajne pude³eczko, a w ¶rodku parkê by³oby super. Ch³opaki - rozwa¿cie tak± opcjê dla kupuj±cych oba modele, pliiiizzz ;-)

Segoy
kaczka
[Usuniêty]
:
Zupe³ny off topic, a nie my¶leli¶cie o zegarku dla naszych Pañ. Tak aby „zatkaæ” im usta (nie dos³ownie). Oczywi¶cie jaki¶ nisko bud¿etowy co by nam kasy starczy³o na inne przyjemno¶ci :grin:

kurant
[Usuniêty]
:
moja pani dostanie Soko³a.....nie bêdzie go chcia³a nosiæ wiêc wróci on do mnie....ale przecie¿ chcia³em!!!! :cool:

:
kurant, kanclerski ³eb, jak Maxia :mrgreen:

kaczka
[Usuniêty]
:
kurant napisa³/a:
moja pani dostanie Soko³a.....nie bêdzie go chcia³a nosiæ wiêc wróci on do mnie....ale przecie¿ chcia³em!!!! :cool:


Kórcze na to nie wpad³em :mrgreen:

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.