X-wind
Odpowiedz do tematu

:
only black :)

:
Mnie też się czarny bardziej widzi.

:
Korolu - czarny i już.

bachus
[Usunięty]
:
bierz parkę ! :mrgreen:

Spam
[Usunięty]
:
bachus napisał/a:
bierz parkę ! :mrgreen:

+1
Wiadomo. parami chowają się najlepiej :mrgreen:

:
Karol, zdecydowanie czarny. Zresztą już na zlocie uzgodniliśmy że ten X-wind to świetny wybór

:
Karol, ten temat to chyba dla żartu założyłeś i po to żeby melepety miały kolejne miejsce do spamowania :twisted:

Bierz czarnucha, przecież wiesz że to przeznaczenie i jedyny słuszny wybór!

:
Hmmm, a ja nie wiem czy jednak nie biały. Chociaż oba całkiem fajne. Dla mnie jednak lepiej wyglądał by na pachu :wink:

:
Karol Kłósek, pier... dziel system i zostań Ninja. Bierz oba :D


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
nie kupuj X-winda ... zbieraj na Rolexa :P

tomcat
[Usunięty]
:
Jaki ten czarny jest świetny!!!

Kurde kto kupi mało przepitą nerkę ew wątroba gratis :lol:

:
Rudolf napisał/a:
nie kupuj X-winda ... zbieraj na Rolexa :P

Takiego soczystego Suba!Spelnij swoje marzenia,Karol. :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Gdyby tak na jakiejś plaży w Egipcie leżał sobie taki Rolex to nie pogardziłbym :razz: Odkręciłbym dekiel, odkurzaczem wyssał czerwony pył i wystawił na allegro z hfytliwym opisem :mrgreen:

Z Hamiltonem, sprawa cały czas rozgrywa się o to, że białego nie widziałem na żywo. Niech no ktoś kupi białego, obejrzę sobie i wtedy wybiorę :mrgreen:
Czarny jest świetny i to nie ulega wątpliwości, ale jestem ciekawy jakby biały prezentował się na żywo. Wujek google nie pokazuje za dużo rzeczywistych zdjęć jasnych X-windów. Wie może ktoś bardziej wtajemniczony, czy kolor tarczy jasnego X-winda to jednolity biały, czy trochę wpada w srebrno-metaliczny :?:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Fuksjowego bierz Karol :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.