Diverek z pomaranczowym bezelem
Odpowiedz do tematu

: Diverek z pomaranczowym bezelem
Panowie,

Prosze was o pomoc w znalezieniu jakiegos taniego, slicznego diverka z pomaranczowym bezelkiem :D

Pokaze moze czym jestem inspirowany i co bym chcial, gdybym sie troche odbil finansowo ;)


:
Alpha PO?



Takie oriencisko - tylko może być problem ze zdobyciem tej wersji.


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
oba mi sie podobaja, a jakie sa ich modele? jak cenowo moga wygladac?

:
Alpha dostępna tutaj KLIK - koszt to 70$ już z wliczoną przesyłką. Kumotrzy bardzo pozytywnie się wypowiadają o tym zegarku, Janek czy Alamos na pewno potwierdzi :wink:

Orient w tej wersji (CEM75004B) chyba tylko w USA KLIK - cena w sklepie jest z kosmosu, zazwyczaj można wyrwać 50% taniej. Problemem jest, że nie wysyłają z tego sklepu do PL. Trzeba jakiegoś pośrednika na miejscu :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No ta alpha faktycznie przystepna cenowo, na fotkach wyglada ladnie :)

:
Alpha jest tania i dobra !

:
ale nie widze jej pod tym linkiem co podal IKS

to rozumiem, ze z tego sklepu jedzie z USA czyli dojdzie pewnie VAT, tak?

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2011-05-27, 10:44, w całości zmieniany 1 raz
:
aaa, faktycznie musiały się wyprzedać :oops: Można zamówić z czarnym bezelkiem i dodatkowo pomarańczowy bezel na wymianę (są w kategorii others/accesories), koszt mały więc raczej na 100% przejdzie bez oclenia i ovatowania. :wink:

Edyta: Alpha leci z Chin, Orient z USA :razz:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-05-27, 10:53, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
a to lepiej ze z Chin :)

to popatrze co i jak z ta alfa, podobuje mi sie

Blaz
[Usunięty]
:
Glycine, owszem, ale gdyby było ze dwa razy tańsze. :mrgreen:

Alpha. :grin:

:
Blaz, macales ta Alphe?

Jak na zywo sie prezentuje?

Blaz
[Usunięty]
:
Wykonanie może być, ale ja nie gustuję w omegowskich klimatach, więc serca mi nie ruszyła. :grin:

:
Wykonanie Alphy jest bezbledne.Mam od roku,to moj zegarek do dobijania.Normalnie jak mechaniczny g-shock : )

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Jak ten bezel jest mocowany w Alfie?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:
Jak ten bezel jest mocowany w Alfie?

Na kulkę , sprężynkę , drucik wygięty w wielokąt przesuwający się po kole w szynie bezela .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.