Prawdziwy diver za małe pieniądze.
Odpowiedz do tematu

:
Invicta robi prawdziwe dajwery za małe pieniądze .

Darecki
[Usunięty]
:
Kup sobie Alphę PO a za resztę zrób imprezę :mrgreen:

Arek
[Usunięty]
:
Darecki napisał/a:
Kup sobie Alphę PO a za resztę zrób imprezę :mrgreen:


chętnie wpadnę :mrgreen:

:
Bierzesz pod uwagę Androida Octopus'a, albo Deep Blue kwarcowego?



:
Z tych dwóch wziąłbym Deep Blue. Z pobieznych obserwacji sztuki Jacobiego stwierdzam organoleptyczie, iz jest to poziom wykonania zbliizony do Seiko Monstera, przy czym ma równo nadrukowane indeksy, czym się od Monstera rózni :lol: Android przy nim wydaje się lekko siermiężny, ale dla niektórych to akurat nie jest wada ;)

:
A ja bym wybrał Androida, bo mam, to świetny zegarek, idealnie pasuje do garnituru i do luźniejszego stroju.

maciek
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Z tych dwóch wziąłbym Deep Blue. Z pobieznych obserwacji sztuki Jacobiego stwierdzam organoleptyczie, iz jest to poziom wykonania zbliizony do Seiko Monstera, przy czym ma równo nadrukowane indeksy, czym się od Monstera rózni :lol: Android przy nim wydaje się lekko siermiężny, ale dla niektórych to akurat nie jest wada ;)


+1.

:
Svedos napisał/a:
A ja bym wybrał Androida, bo mam, to świetny zegarek, idealnie pasuje do garnituru i do luźniejszego stroju.


To Ty nie masz jeszcze Deep Blue? :shock: :wink:

:
Svedos napisał/a:
A ja bym wybrał Androida, bo mam, to świetny zegarek, idealnie pasuje do garnituru i do luźniejszego stroju.


Ale ty się nie znasz na zegarkach :twisted:

:
Nie znam się to i nie mam :razz:

:
Sylwek, to nie wstyd ;-)
Skoro się nie znasz, to posłuchaj tych, którzy się znają: kup sobie Deep Blue ;-)

maciek
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
Sylwek, to nie wstyd ;-)
Skoro się nie znasz, to posłuchaj tych, którzy się znają: kup sobie Deep Blue ;-)


najpierw trzeba zanabyć odpowiednią wannę przecież... :wink:

:
Ja tam w wannie nie używam, ale mam prysznic z dużym ciśnieniem ;-) :lol:

:
Androidy mi się nie podobają o Deep myślę już dłużej i chyba się zdecyduję ewentualnie Momentum :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.