Jakie Wiaderko ?
Odpowiedz do tematu

: Jakie Wiaderko ?
Szanowne Melepetosy i Forumowicze - przed nami zlot!

Chwila wiekopomna, a tym bardziej dla nowicjusza zlotowego - a takim będę (widząc relacje z poprzedniego zlotu to bym się wtedy na trzeźwo nie wybrał - a teraz cóż).

Zatem dylemat - Pułkowniki, Oberspamerzy i Naczalstwo krzyczą - Pakować Łocze!

Ale w CO? jakie wiaderko - głębokie czy płytkie, ocynk czy rdzawe, spać nie mogę, dylemat życ nie daje - Koledzy Pomóżcie - stąd ankieta.

PS. po zlocie temat można rozwinąć w opakowania podróżne i zbiór dobrych praktyk przy przewożeniu naszych najcenniejszych skarbów... lub wkleić tu Wasze opakowania i watek przenieść do Butiku

Ostatnio zmieniony przez pomyslownik 2011-05-13, 16:48, w całości zmieniany 1 raz
Arek
[Usunięty]
:
kliknąłem na A, ale tak naprawdę to jestem za najbardziej tradycyjnym wyjściem tj. za foliową reklamówką

:
Na czas transportu trzymam łocze w folii bąbelkowej - dostałem z jakimś zegarkiem od majfrienda taką płachtę z kieszonkami na zegarki. :-)

A potem w szkatułkę z Tchibo ;-)

Darecki
[Usunięty]
:
Wiadro ocynk zgodnie z duchem forum :lol:

:
Na ręke wszystkie pozakłaj :)

:
Pager, z 200 szt to nie wejdzie :razz:

:
Nie biorę udziału w zlocie, ale wybrałem B, bo myślałem, że nikt nie wybierze i będzie literce smutno. A tu się okazało, że ktoś już wybrał. Przyznać się, któż ten krypto-snob? :twisted:

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
Darecki
[Usunięty]
:
Pewnie jakiś ESTETA :lol: :razz:

:
Panowie trza szerzyć PRESTIRZ :cool:
Dlatego klikłem B :mrgreen:

:
mickey napisał/a:
Panowie trza szerzyć PRESTIRZ :cool:
Dlatego klikłem B :mrgreen:

+1 :mrgreen:

:
Taaaaaaa jest, kłalita musi być :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Arek napisał/a:
kliknąłem na A, ale tak naprawdę to jestem za najbardziej tradycyjnym wyjściem tj. za foliową reklamówką


I to jest najlepsza opcja, godna Hiltona :lol:

:
wiadro, to wiadro i basta :!: ocynk, czy emaliowane - nieważne, wiadro musi być, dlatego zagłosowałem na E (i A też) :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Co to się można dowiedzieć, hehe, z ankiety. Nie wierzcie w te ginące gatunki z opcji B, nie warto, teraz to same podrupki z wałęsających się kotów albo psów ;-) No chyba, że ktoś np. do Paneraja w promocji takie puzderko dostał, to niech przywozi na zlot. Przecież zgoda jest, że kłalita musi być ;-)
Ja tam tego wiele nie będę miał, ale powrzucam do worków na śmieci*, a dodatkowo w woreczki foliowe. A to wszystko do plecaka. Full Hilton :lol:

* takich małych, nieużywanych worków ofkors :-D

:
Bez udziwnień w pudełka i do plecaka :cool:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.