Blue Herc.
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Ten model koledzy kosztuje 30 dolarów z wysyłką. :D

:
Ten podany przez zer0 ma fajny styl, ale te logo zupełnie nie pasuje i psuje cały zegarek :( .

:
...no w tym drugim ta sekunda już tak nie razi :)

zer0
:
to teraz pytanie podchwytliwe - czy te Herce różnią się tak naprawdę mocno od Parnisów? wyglądają przyzwoicie (przynajmniej ten, który pokazałem, moim zdaniem bardzo ładny), werk - hmm, tu nie mam pewności, ale podejrzewam, ze kultura pracy ma jednak coś wspólnego z tymi parnisowymi...

Sawim
[Usunięty]
:
zer0 napisał:
(...) werk - hmm, tu nie mam pewności, ale podejrzewam, ze kultura pracy ma jednak coś wspólnego z tymi parnisowymi...
Na szczęście nie ma nic wspólnego. Prawda jest brutalna - stosowane przez Herc`a "werki" to padlina jakich mało.

:
Cytat:
werk - hmm, tu nie mam pewności, ale podejrzewam, ze kultura pracy ma jednak coś wspólnego z tymi parnisowymi...





to mijotki chyba w obu przypadkach

Sawim
[Usunięty]
:
feleksc napisał:
to mijotki chyba w obu przypadkach
Nie znam się na werkach, powiedzieć mogę tylko tyle, że różnią się wyglądem. Ten z Herc`a to straszny kaczan, w porównaniu z parnisowym.

reimar
[Usunięty]
:
w porównaniu do parnisa to faktycznie prezentuje się kiepsko jednak kosztuje 1/3 tego co parnis.

: Re: Blue Herc.
Blaz napisał:
Raczej tej marki na forum nie cenimy, ale znalazłem takie zdjęcia:

...

I się tak zastanawiam czy to urok zdjęć czy zegarka... :wink:


Witam,

Mialem przez jakis tydzien, dwa bialego brata tego modelu:









teraz nosi go kumpel z pracy - i jak na razie nie narzeka (sprobowalby tylko...)

Przymierzalem sie kilka razy do ladniejszego IMHO odpowiednika z rodziny Parnisa:



,



ale jednak wybralem "porcelanke:






Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.