Seagull od Jacksona?
Odpowiedz do tematu

: Seagull od Jacksona?
Cześć!
Chciałbym kupić tego Seagull'a:
http://www.revolttime.com/sg014.html

Czy cena jaką winszuje sobie Jackson jest dobra? Czy można gdzieś kupić taniej? Proszę o pomoc.

Wojtek

Pozdrawiam
Wojtek
:
Najpierw się upewnij, że go ma i jest gotów wysłać następnego dnia po zapłacie. I to upewnij ze dwa razy. Ta melepeta sprzedaje czasem coś, czego nie ma i dopiero "ma mieć".
:evil:

:
405$?
Za tyle Ci mojego M177s z ładniejszym imo sekundnikiem sprzedam!
I w rozmiarze bardziej męskim - 39 mm.

:
Ściągając z taobao być może uda Ci się kupić go taniej o kilkanaście dolarów, ale zajmie to pewnie ze 2 tygodnie dłużej. Zamawiałem raz seagulla od jackosona na ostatnich wakacjach i było ok. Wysłał po tygodniu i po 2 tygodniach był u mnie. Poza tym łatwiej reklamować w razie czego u jacksona niż przez pośrednika mimo, że jackson ostatnio zaniżył jakość usług. ;)

:
to ja się podepnę tak przyszłościowo - widziałem u Jacka M222s za 180 czy 190$ oczywiście z wysyłką. Opłaca się czy lepiej brać z TaoBao - tam ceny zaczynają się od 990juanów, ale są i za 1200 :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Z taobao wyjdzie $200 gdzieś. Ja bym brał od jacksona w tym przypadku.

:
Iksu, Mendo jedna, nie opłaca się i w ogóle się nie patrz na ten zegarek!!!! Tak!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ale który bo trzy wersje są? :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
U Jacksona jest jedna i to jest ta, która Cię nie interesuje...

Pozostałe bardzo proszę, szczególnie brązowa - to wywoła moją wielką zazdrość.
W zasadzie nie biorę brązowej tylko dlatego, że mam Benka Oficera w brązie.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
ja pomarańczową chciałem :razz: miałem zamiar pisać do Jacka czy załatwi w tej samej cenie, nad brązem się nie zastanawiałem hmmm :?:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Miałem pomarańczową - Pisar ją do naszego kraju ściągnął - teraz jest cały czas na forum :)
Spóźniłeś się ;)

To świetny zegar, jestem nim zachwycony. Męski rozmiar - 44mm.
Ma tylko jeden feler - uszy 20mm. Ech te chińczyki...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Uszy to nie problem :wink: , tyle samo mam w małym Ticku i w zasadzie źle to nie wygląda, poramańczka ma tylko jedną wadę - nie świeci :neutral: , a co do spóźnienia to nie rozumiem za bardzo?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Sprzedawałem go ze dwa miesiące czasu :lol:
Nie świeci, ale co to za problem w elegancie.
Jeżeli się wahasz to mówię Ci jako "macz" - świetny, po prostu świetny!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Wahać się nie waham :wink: , w zasadzie wątpliwości nie mam jeśli chodzi o ten zegar. Podoba mi się już od dłuższego czasu i włąściwie jedyną barierą był zakup na Tao Bao. Teraz jednak w najbliższych planach nieco bardziej szalone zakupy, więc to nieco odleglejsza przyszłość. Na pewno skosztuję :razz: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Jako i ja wersję z białymi indeksami :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.