Problem z Artego
Odpowiedz do tematu

:
Pomarańcze są tylko piaskowane chyba. Tak się zastanawiam czy nie wziąć tej Twojej tylko oczywiście bez paprocha, sekunda mi generalnie nie przeszkadza. Ten krzywy indeks mocno widoczny??

Bow - On zazwyczaj odpowiada między 5 a 7 rano, jeśli wysłałeś po tej godzinie chyba trzeba czekać do jutra rana. :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-18, 11:57, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No tak bez tragedii, ale jest krzywy. Teraz wychodzę z domu, a jak wrócę to wyślę Ci zdjęcie.

:

:
No kurde ładny on jest :razz: Zastanawiam się na piaskowaną pomarańczą albo piaskowanym czarnuchem z pomarańczową wskazówką, inne opcje raczej nie wchodzą w grę :razz:

A tak BTW - załatwiłem kuriera. Dzięki pośrednictwu firmy Sendbyus.pl będzie to kurier DPD (Normalnie klienci indywidualni nie mają możliwości skorzystania z DPD), więc prawdopodobnie na terenie Niemiec dostarczy to Hermes. Koszt przesyłki ubezpieczonej na 1000zł to 86 zł z groszami.

Tu lineczka do strony KLIK

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-18, 13:40, w całości zmieniany 2 razy
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Z tą wysyłką to nie bój nic...zwykły polecony priorytet jest git i bezpieczny.
Ja swojego Sinn'a U1 w taki sposób wysyłałem i doszedł bez problemu.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Aaa już poszło, 10zł drożej niż poleconym, mam kuriera który sam odbierze pakę i ubezpieczenie w cenie :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
bow napisał/a:
A mi jeszcze nic nie opowiedział, mój drogi imiennik :(

A co z Twoim nie tak? Coś mi "umkło"? :shock:
O co kufa chodzi? Na Artego nikt się dotychczas nie skarżył, słychać było tylko piania z zachwytu .. Zresztą słusznie. Miałem zegarek Rudiego w ręku - nie było się do czego przyczepić, poza faktem, że był Rudiego i nie chciał go oddać .. :twisted:

:
bow miał pobrudzony trójkąt lumy na bezelu , w sumie ja też mam teraz trochę przybrudzony , on się brudzi jak cały zegarek w czasie noszenia .

:
Tyle, że u mnie taki przyszedł, a to już inna sprawa.
I nie mogę tego wyczyścić, a to bardzo inna sprawa :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Coś niesamowitego jest z tymi zegarkami - nagromadzenie defektów i niedoróbek jest wręcz niewiarygodne :shock:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Końcówka, po promocji...
Ja tam się nie dziwię - poza Twoim egzemplarzem, bo to mega fatalne...

A sam zegar jest bardzo fajny, podobał mi się od dawna, Kopytny dołożył do pieca i już...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
a podobno kto zjada ostatki jest piękny i gładki :neutral:

:
Widzę że tutaj trzeba kogoś kto by wam wszystkim wzrok popsuł.
Jakbym miał każdy zegar odsyłać z wadą to nie maiłbym żadnego :)

Oczywiście to nie moja sprawa :)
Iksie współczuje. Bierz na zamianę czarnego z pomarańczoweą wskazowką, jest najfajniejszy.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Ja właśnie miałem czarnego z pomarańczową wskazówką tylko w szczotce :roll: Teraz są już niedostępne, więc do wyboru zostaje mi pewnie taki piaskowany albo piaskowana pomarańcza (czarne ze srebrnymi wskazówkami pomijam bo są dużo mniej fajne) Robert ma mi dać znać czym dysponuje w Niemczech :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.