Wiosenne dylematy zakupowe
Odpowiedz do tematu

: Wiosenne dylematy zakupowe
Panowie, na majówkę chcę sobie zrobić prezent, zegarkowy oczywiście :wink: Pomyślałem o jakimś fajnym nurku, w zasadzie nawet chyba bardziej na bransolecie niż pachu, na "wanienkę" to jednak troszeczkę za mały budżet. :neutral: Do niedawna byłem w zasadzie zdecydowany na nowego Prometheusa, ale...no właśnie pooglądałem zdjęcia i już taki do końca pewny nie jestem. :???: Narazie rozkminiłem, że za cenę Meduzy mogę mieć dwa całkiem porządne zegarki, np. coś Seiko, czy Orienta. Do głowy przychodzą mi w tym momencie takie trzy opcje:

1. Prometheus Jellyfish (tak jak planowałem od początku)



2. Amfibia Red Sea i Orange Monster


3. Amfibia 1967 i Orange Monster


Ewentualnie może macie jakieś inne propozycje?

:
I tyle w temacie :mrgreen:

:
znajdźcie go za taką cenę żeby się zmieścić w budżecie i biorę! :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iksu - jeśli monster to czarny. Jak chcesz pomarańczkę bierz Deep Blue w automacie, Albo może Amfibia Scuba.

:
Iks1984, Po dzisiejszym kursie 300 Euro = 433,46 USD.
Czyli brakuje Ci niecałe 7$ + opłaty ;-)

:
no właśnie - opłaty, za przesyłkę do PL Boschett liczy 100$ :shock: Cło z watą do tego to jakieś 350-400zł :cry: Ale ciiiiii, bo zacząłem Polamer rozkminiać :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
I ona jest słuszna, ta koncepcja ;-)

:
Obecnie wszystkie modele Boschetta są dostępne, jak długo? Nie wiadomo ..

TUTAJ KLIK

Boszszsz, mój zegarek spospoliciał .. :wink: :mrgreen:

:
Tomek napisał/a:
Boszszsz, mój zegarek spospoliciał ..

Może się chcesz zamienić na nowiutkiego Samuraia - oczywiście z moją dopłatą ;-)

:
Santino napisał/a:
Może się chcesz zamienić na nowiutkiego Samuraia - oczywiście z moją dopłatą ;-)

Z deszczu pod rynnę? Podziękował .. :wink: :mrgreen:

:
Tomek - Ty zdaje się zamawiałeś Boschetta z wysyłką przez Polamer? Możesz napisać po krótce jak to się odbywa? Ewentualnie na PW, ale myślę, że takie info się przyda wszystkim :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Lubię takie dylematy , warto pokombinować z tym boszczetem i polamer
Artego ?

:
Artego już mam (a w zasadzie dziś kurier dostarczy) :mrgreen: A jako, że parka się lepiej chowa to... :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.