Pomoc w wyborze potrzebna.
Odpowiedz do tematu

:
Spinner napisał:
Teston, nie:-( Koperta mi nijak nie podchodzi...:(




a Tao w stylu Franka Muellera?

:
Koperta juz spoko ale sie nad indeksami zastanawiam:-) Bedzie ktos mial na spotkaniu takiego gagatka?:)

:
Blaz napisał:
Spinner napisał:
W getat masz takie koperty przeca... i sobie mozesz mechanizm PVD pod czarna tarczę "pyknąć"...




Koperty tak, ale według nich tą tarczę pilota, którą mają, do tej koperty nie mogą włożyć...




Tak, tez na to zwróciłem uwagę - sprzedają fajną kopertę a 'la pilot i piszą w opisie, ze tarcze 38,1-39,1... a takich nie robią... :(



Chyba, ze tą jedyną 39,5 o te 0,4mm srednicy objechać jakoś...

:
Spinner napisał:
Chyba, ze tą jedyną 39,5 o te 0,4mm srednicy objechać jakoś...




...Bosch w rękę i ognia :twisted:

:
Albo bez Boscha, wziąść kopertę od "BigPilota" (ładna na oko cholera) - pasują tam 37-38 (a więc wybór jest spory) a i paseczki masz tam Łukasz 24mm... :wink: :lol: Jedyny problem to jak te 46mm na łapce leży... :roll:

Blaz
[Usunięty]
:
Niestety widziałem na wus porównania i ta 46-tka to jest jakieś bydlę mówiąc szczerze. Chodzi o ten rozmiar od ucha do ucha...

A tarczy nie da się obciąć, bo stracisz indeksy. No nic - lukam teraz na ebay w poszukiwaniu tarcz, które by pasowały do tej mniejszej pilotowej koperty. :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
I chyba stanie na tym:









Plus to:



Co daje efekt taki:





Co o tym myślicie? :D

:
A po wiela ta farba ?

Pagan
[Usunięty]
:
Herc nijaki,ta tarcza sek. za wysoko.IMHO

Blaz
[Usunięty]
:
Herc kosztuje 200 zł z wysyłką, 80 gramów tej substancji 70 zł z wysyłką.



Pagan - to wynika oczywiście z werku, ale na bezrybiu i rak ryba. :wink:

:
...Blaz, a to świecące cudo, to normalnie (jak nie świeci) jest białe czy zielone?

Pagan
[Usunięty]
:
Blaz napisał:
Pagan - to wynika oczywiście z werku, ale na bezrybiu i rak ryba. :wink:
Wiadomo,wpakowali mikrusa w trendrozmiar kopertę.Dupiaty pomysł,centa bym nie dał. :?

:
ja bym jeszcze czarna farbę kupił żeby to logo zamalować :D

a tak serio to bym wolał te parnisy z poprzedniej strony (osobiście 1) + patent z tą farbą - jeśli ci tak zależy na świeceniu :)

bo ten herc - no comment...

Blaz
[Usunięty]
:
Najpierw zależy mi na świeceniu, potem na wielkości góra 42mm, w następnej kolejności na tarczy a 'la pilot. Itp, itd. :D



Maxio - chyba jest białe, a tylko na zielono świeci.

:
Blaz a Triasy sprawdzałeś prawdziwe germańskie b-uhr :) serio

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.