Wybór paska do Orient Stara OS 200
Odpowiedz do tematu

:
Ja myślałem akurat o tym szarym ciemnym:

http://www.kainheritage.com/strap22mm/xis806c.html

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
Ja myślałem akurat o tym szarym ciemnym:

http://www.kainheritage.com/strap22mm/xis806c.html


Ale dla siebie? Bo mi tak średnio się widzi do OS-a .. :???:

:
no ten dla mnie akurat:) A Tobie co wujenka uważa...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Mnie najbardziej widzi się bransoleta z "planu B" - Orient razem z nią wyglądają świetnie :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Tomek, jeśli nie chcesz materaca - bo za długi?
To optymalnie imo będzie wziąć jakiś wypas carbon ale koniecznie z żółtym przeszyciem. Może ktoś z naszych paskorobów by Ci przeszył tego od strap code?

:
A ja bym proponował pasek z materiału jak w nato (nie lubisz nato :wink: ) ale klasyczny z dwoch czesci gruby ktory do nurasa pasuje i mozna go moczyc :wink:

:
Karol Kłósek napisał/a:
Mnie najbardziej widzi się bransoleta z "planu B" - Orient razem z nią wyglądają świetnie :!:


+1

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
Dobra Panowie, podsumowanko: wyleczyliście mnie z opcji paska brązowego (dziękuję bardzo). To była opcja dominująca. Ale macie rację - średnio to pasuje akurat do tego zegarka.
Widzę dwa rozwiązania:
1/ Kain ..



2/ Benarus




i do tego bransoleta od Taikonautów



Wtedy mieszczę się mniej więcej w założonym budżecie około $100.

Santino napisał/a:
Tomek, jeśli nie chcesz materaca - bo za długi?

Materace mnie rozczarowały, jeden z moich postrzępił się po kilku dniach przy uszach, są nieco za długie, mają porypane szlufki ... Poza tym wolę stal i skórę naturalną.

revolta4 napisał/a:
A ja bym proponował pasek z materiału jak w nato (nie lubisz nato :wink: ) ale klasyczny z dwoch czesci gruby ktory do nurasa pasuje i mozna go moczyc :wink:

Nie lubię pasków z materiału, tworzyw sztucznych itp (gumy i silikony też się do tego zaliczają).

Karol Kłósek napisał/a:
Mnie najbardziej widzi się bransoleta z "planu B" - Orient razem z nią wyglądają świetnie :!:

I skłaniam się do tej opcji, ale wtedy wezmę i pasek.

Nie podobają mi się paski szyte kolorową nitką, wszelkie czerwienie, żółcie, zielenie, niebieskości odpadają. Wolę klasyczne szycie - biała, szara, czarna, brązowa. Bez pstrokacizny :wink: :grin: .

:
Jako że nie lubię bransolet moja opinia jest trochę stronnicza,ale te dwa ostatnie paski ze wskazaniem na Benarusa są O.K
Zresztą taką bransoletę już masz,po co Ci druga :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Bransolety od Taikonautów są ciężkie w wadze i optyce. Do wanien by pasowały, ale do Orient Stara, który jest takim... eleganckim zegarkiem to nie za bardzo.

O Kainie krążą opowieści, że to dobry pasek na 30 dolarów, a ich klamry to jakiś śmiech na sali. Benarusa masz i wiesz jaki jest, więc nie będę nic mówił. :mrgreen:

IMO żadne z trzech rozwiązań.

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-04-10, 21:15, w całości zmieniany 1 raz
:
Zamów pasek u Nicka i po kłopocie.

:
Tyle że ja chwilowo jestem out of order :) Pewnie tak do października :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Blaz napisał/a:
Bransolety od Taikonautów są ciężkie w wadze i optyce. Do wanien by pasowały, ale do Orient Stara, który jest takim... eleganckim zegarkiem to nie za bardzo.

Tak źle to imo nie wygląda. Też wolę zegarek na pasku, ale akurat ten typ bransolety mam, jest b. wygodna, wygląda świetnie .. Przełożyć sobie z Boschetta nie przełożę, bo on ma 24mm w uszach, OS ma 22mm.
Bransoleta na zdjęciu ma wymienioną zapinkę na oryginalną Orienta.










Blaz
[Usunięty]
:
No ja nie jestem przekonany, ale też ja go nie będę nosił. :mrgreen:

:
Dobrze wygląda, pasują mu te wżery na bezelu do ogniwek bransolety. Tylko czy odcień szczotkowania nie będzie się różnił?

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.