Shanghai SS-1
Odpowiedz do tematu

szeryf
[Usunięty]
: Shanghai SS-1
Model nie jest najnowszy, bo zadebiutował 3 lata temu, ale warty pokazania. W środku mechanizm SS-1 stworzony już bardzo dawno temu, bo w 1972 r. To był pierwszy mechanizm szanghajskiej fabryki, który jakościowo uplasował się wśród najlepiej wykończonych (tzw. 1st national grade).













Cena 2500 yuanów.

:
Pięknotka!

Cena też niekiepska :wink: ...



BTW - znalazłem fotki ZB01 - jutro pokażę bo dziś już nie mam siły ... :wink:

:
...wygląda na mikrusa.



Czy wskazówki są wypełnione, czy ....hmmm... - kurcze, svedos kiedyś użył takiego trudnego słowa, jak to było :twisted: - -ażurowe?



Koperta jakaś taka za masywna do reszty, ale podoba sie

:
Pomimo ceny uważam że ten zegarek jest po prostu piękny, już na fotkach sprawia bardzo dobre wrażenie, na żywo musi być jeszcze lepiej.

:
...jest piękny... :shock:

:
Kurcze ....

1000 zł mniej-więcej ...

Moim zdaniem cena trochę przesadzona.

Co nie zmienia faktu że piękny ...

:
Alamo zwróć uwagę że to "specjal edition" , to i cena jest specjal. Zresztą jak analizowaliśmy ceny Sea Gulli do te troszkę lepsze modele też oscylowały w tych cenach

Blaz
[Usunięty]
:
Jeju!!! Prześliczny!! Mój ulubiony styl zegarka!! :shock: :shock:

:
Wiecie, 1000 zł to nie jest jakiś majatek za mechaniczny zegarek z limitowanej edycji, jak mów Svedos ... Tylko że jeszcze się chyba nie przestawiliśmy mentalnie żeby na tyle "chińczyka" wyceniać :wink: ... 5 parnisów ?!? A fe :wink: !

:
Ja jestem przestawiony :lol: :wink:

:
ciekawi mnie ten werk,przypomina pare z tych lepszych swisów

andre
[Usunięty]
:
Czy jak napisze w tym watku....oczywiscie niczego nie sugerując ze zbiżaja sie moje urodziny to bedzie ok?

:
andre, moje także, ale już dzisiaj wszystkiego najlepszego, za wszystko inne zapłacisz kartą mastercard :lol: :lol: :lol: :wink:

:
Szpecjal edyszyn to i szpecjal prajs - ładny i ten werk !!! mógłbym przygarnąć :)

:
Zegarek bardzo ładny - szczególnie czarny. Nawet werk dopieścili wizualnie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.