Gdyby nie ten łosoś...
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Gdyby nie ten łosoś...







:
Ale jakby miał być dla kobiety (lub dla faceta, który lubi różowy :wink: ), to dlaczego nie?

Widzę, że ten sam paskudny mechanizm, jak w moim „Super Mario”. Paskudny, ale dokładny.



Oglądałem kiedyś takiego:



W nim róż jak róż, bo zegarek ewidentnie damski, ale gdyby nie te dziury w tarczy....

:
w Minorvie jest łososiowy, a nie róż :P

jej słabą stroną jest kaloryfer z boku (tak już było przy jednej z niebieskimi rączkami)

Blaz
[Usunięty]
:
Dla mnie to dwa odcienie tego samego koloru, którego nie cierpię. :wink:

:
Svedos napewno wie jakie to kolory i czego to odcienie ja sie nie znam ale różwego G- shocka bym nabył dla szpanu to teraz modny kolor wsród młodych i nie tylko :)

:
hotwax napisał:
Svedos napewno wie jakie to kolory i czego to odcienie [...]


I pewnie jako jedyny na tym forum rozróżnia kolory "różowy" i "różany" :) (oba w palecie Excela).

:
Mój Poljot ma tarczę w kolorze "ŁOSOSIOWYM" i taka jest oficjalna wersja :twisted:

andre
[Usunięty]
:
Wiemy ,wiemy :lol:

:
A swistak dalej siedzi i zawija te sreberka... :P

Blaz
[Usunięty]
:
No już dobrze. Poprawię tytuł. :D

:
Łosoś a nie cielisty różany a może ecree , czy jakoś tak , dzieki forum mój osobisty cmyk i rgb nauczyło sie paru kolorów :)

Blaz
[Usunięty]
:
To jaki mam tytuł dać? :D

:
Jeśli tutaj zaraz nie napiszecie wszyscy że mój Poljot -a 'la Franck Muller z bardzo elegancką łososiową tarczą i niebieskimi wskazówkami to przepiękny i wyjątkowo ładny zegarek....to od jutra zacznę wszędzie wklejać kilogramy jego fotek w każdym możliwym temacie...wybór należ do was :lol: :lol: :lol: :wink:

:
svedos napisał:
Jeśli tutaj zaraz nie napiszecie wszyscy że mój Poljot -a 'la Franck Muller z bardzo elegancką łososiową tarczą i niebieskimi wskazówkami to przepiękny i wyjątkowo ładny zegarek


+1 tylko już go nie wklejaj , chyba że w temacie o nim :)

:
svedos napisał:
Jeśli tutaj zaraz nie napiszecie wszyscy że mój Poljot -a 'la Franck Muller z bardzo elegancką łososiową tarczą i niebieskimi wskazówkami to przepiękny i wyjątkowo ładny zegarek....to od jutra zacznę wszędzie wklejać kilogramy jego fotek w każdym możliwym temacie...wybór należ do was :lol: :lol: :lol: :wink:




Twój Poljot z bardzo elegancką łososiową tarczą i niebieskimi wskazówkami to przepiękny i wyjątkowo ładny zegarek. Serio - to pisałem ja, miłośnik m. in. różowych krawatów stosowanych w różnych konfiguracjach. Dla mnie możesz go wklejać na tony



BTW pamiętam, jak mnie na kizi jeszcze zauroczył Twój Poljot. Muszę mieć coś tonneau albo choć square... Tao leci, ale czuję, że to nie będzie to niestety. Obym się rozczarował

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.