Zegarek urodzinowy
Odpowiedz do tematu

:
Tomek napisał/a:
Legalizację jednego z nich można deczko odłożyć na lepsze czasy .. :twisted:


Na legalizację już czeka w szufladzie baza do forumowego lotnika :wink:

:
A ona to jeszcze ma czas .. :twisted:

:
Cholera, trzeba na forumowe bazarki zaglądać co minutę.
Mezalians poszedł na kizi, maryśka u nas. Pech...

:
Jeśli pilot to bierz Ticino tylko i wyłącznie, nagnij budżet. Wiem co mówię bo mam :D .

Blaz
[Usunięty]
:
Ticino lub ceramiczny bezel. :grin:

:
Bierz Ticino - będzieszpanzadowolony, to naprawdę niewiele ponad 3 stówki (jak dobrze zagadasz ze sprzedającym :razz: )

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Namawiacie mnie na Ticino, ale nie mogę przekroczyć budżetu aż tyle.
Skoro jest taki dobry to będzie to następny watch jaki zakupię ;)
Teraz na placu boju pozostaje maryśka lub sub. Sub powoli wychodzi na prowadzenie...
Decyzja musi zapaść w tym tygodniu.

Darecki
[Usunięty]
:
Mając 300pln + trochę na dokładkę już bym się rozglądał za Zodiacem.

:
A może taki pilocik?



Uploaded with ImageShack.us

Cena z wysyłką $76, więc poniżej budżetu, a ma ładny, nie podróbkowy, mechanizm... Cieszę się nim od tygodnia, świetny jest.

TUTAJ KLIK

:
To jak już chiński sub, to może coś z Kronosa?: :idea: na zatoce leżą za około 3 stówki, a w tym przynajmniej będziesz mógł się zamoczyć bez szkody dla zegarka :wink: , jeden minus - to kwarce (te tańsze) :wink: np. takie:





Do nabycia
TUTAJ :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Mezaliansa na kizi kupiłem ja :wink: dzis moze jutro przyjdzie jak mi nie podpasuje to za te same pieniadze moge odsprzedac :wink: :mrgreen:

:
Decyzja podjęta :) .
Jeśli revolta4 nie będzie chciał się pozbyć mezaliansa to na pierwszy ogień idzie jednak Maryśka. Za jakiś czas sub, a na końcu (jeśli po drodze nie będzie mezalinsa) uzbieram na Ticino ;) . Znając życie w między czasie coś jeszcze wpadnie, może jakiś rusek z wiaderka :mrgreen: . Dawno nie byłem na żadnej giełdzie... Taka moja wishlista na najbliższy rok :wink: .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.