Invicta F0066
Odpowiedz do tematu

:
Np coś takiego? Mogłoby nieźle wyglądać ..



Uploaded with ImageShack.us

:
Tomek - temat nie mój, ale dzięki za te linki do karbonów :wink: Kliknąłbym pomagacza, ale nie mogę :roll: Jesteś moim fanem, w temacie pasków :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Nie za ma co .. :wink:

:
Tomek to jest chyba to :razz: juz zostaja tylko dwa do wyboru :wink: czarna miesista skóra ale miesista ciasto normalnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: z czarnym grubym przeszyciem lub taka sama skóra z czerwonym grubym przeszyciem :wink:

:
Te czarne paski z Republic mają ponad 5mm grubości i są mięciutkie ... Cena może troszkę odstraszać, ale warto .. A może któryś z pachorobów Ci zrobi podobny, "tfurczo" inspirowany tymi modelami? A klamrę ściągniesz od Republic ..

:
Klamre dogadałem sie juz z IKSEM a o pas napisze popołudniu do NICKA musi skóra byc ciasto :mrgreen: :wink: słowo klucz :mrgreen: teraz jeszcze to przeszycie wybiore i tyle nie bede kombinował tylko jeszcze mysle ze w uszach i klamerce bedzie 22 mm a cały pas niech ma 23 mm nie bedzie tego ciecia widac przy uszach a pas zyska milimetr :mrgreen: bo zegar naprawde potezny 47 mm

Ostatnio zmieniony przez revolta 2011-03-08, 11:50, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie da rady w ten sposób, pach Ci przecież w klamrę nie wejdzie jak będzie o milimetr szerszy :mrgreen: łot wymyślił ! :shock: Ewentualnie możesz zrobić 22 w uchu, a na całej długości 24 i klamrę 24 wtedy :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Skoro chce pasek z b. miękkiej skóry to da się ścisnąć nawet te dwa mm raczej bez problemu. Warunek: naprawdę mięciutka skórka. Inna sprawa, jak to będzie wyglądać, nie zawsze taki ściskany wygląda ok.
Skoro ma w uszach 22mm to robiłbym pasek do niego w tym rozmiarze lub max 1mm więcej. Ale za to grubas - ok. 6mm. Masywny zegar to i masywny handmade :mrgreen: .

:
No własnie o tym myslałem nie 24 tylko 23 mm ten jeden mm i bardzo miekka skóra bo wiecej no to norma nie wejdzie :wink: mozna tez przeciesz zrobic przy uszach 23 mm i do klamry i dziur niech sie zwerza na 22 i tyle dla chłopakow co robia paski mysle ze zaden problem :mrgreen: :wink: chodzi o to zeby ten pasek był jak najbrdziej jak to mozliwe masywny bo ten zegar przy swoich rozmiarach powinien miec 24 mm w uszach a nie 22 mm tu jest ten sam problem co jest z seiko monsterem :roll:

Blaz
[Usunięty]
:
Ja tam ściskałem co mogłem! :grin:

:
A teraz po bandzie , jak by załozył cos takiego do invicty pasowało by ???????????


http://img192.imageshack....71/img3516k.jpg

:
Imo nie bardzo .. Jakby bezel był srebrny, to co innego ..

:
Tak tylko was sprawdzam :wink: Rozmawiałem juz z Przemkiem o pasie i jest dobrze, bedzie gruby miesisty czarny miekki pas z grubym przeszyciem i chyba czarnym :mrgreen:

:
No jakie szycie się możesz jeszcze zastanowić. Jutro jeszcze jedno źródełko odwiedzę może będzie coś ekstra.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Po co mi zatoka wystarcza chłopaki z forum :wink:
Invicta od Olka
Klamra od Ikasa
Pasek od Nicka
Reka moja :mrgreen:










Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.