Monster Nick Strap, czyli samo ZUO
Odpowiedz do tematu

:
Gwoli ścisłości ta damska sprzączka zwie się rymarką... a opakowanie paska i podanie bezbłędne!

:
Te sprzączki niestety nie występują w wersji stal nierdzewna. Niklowany mosiądz lub cynkowana czarna stal. Są klimatyczne, lecz rdzewieją lub ''dziadzieją'' z czasem.
Gdy jeszcze paski robiłem, to zrobiłem parę sztuk o grubości 6-7 mm. A jakże! Mega hardkor miał być, ale ponosiłem 1-2 dni i albo oddałem, albo sprzedałem, albo gdzies sie jeszcze walają. Zegarek na ręku ma sprawiać przyjemność, w ostateczności chociaż nie męczyć, nie powodować odcisków i odgniotów. Taka grubość to do spodni jest za dużo, a cóz dopiero na łapę.
Zapomniałem na zawsze o paskach takiej grubości, więc i pochwał z mojej strony nie będzie.

:
Korba ale przyznasz, że taka zdziadziała klamra akurat do takiego paska może pasować. Poza tym sam wiesz że większość z nas co się skusi na taki gruby pasek ,nie traktuje go jako tego jedynego do zegarka, tylko często zmienia. Więc nawet jak przez chwilę sprawiał przyjemność to jest ok.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Słusznie prawisz Nick.

:
świetny jest - 6mm jest idealne do tego zegarka!
:wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.