Bateryjkowa Spowiedź - PERFECT
Odpowiedz do tematu

:
Svedos napisał/a:
Prawiejak MQJ :wink:


:)
Koronka większa i będzie ;)

:
Powiem tak nie jest zły , ba na wet nie jest kiepski on jest po prostu Perfect ...
Nie będzie linczu .. to też zegarek ma u nas takie same prawa jak inne .. pokazywać i się nie bać :)

:
No właśnie też mam roboczego perfecta, lat ma z 8 ?, i ani obtarcia chromu, chodzi ładnie jeno szkiełko zbiłem kilka razy. :wink:

:wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Na zdjęciach wszystko jest OK prócz jednego - koronki. Wygląda strasznie, trzeba przyznać... :cry:

:
Za co ekskomunika?Tutaj jest wolnosc zegarkowa! :D
Jakby koronka byla troche wieksza to bylby super.Jak u niego z WR?

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Roscosmos
[Usunięty]
:
Prawdziwy dajwer 30m :D ....koronka jak przeszczepiona od babcinego zegarka który przeleżał w szafie 48,5 roku. Perfect...legendary quality :D

Blaz
[Usunięty]
:
Roscosmos napisał/a:
Prawdziwy dajwer 30m :D ....koronka jak przeszczepiona od babcinego zegarka który przeleżał w szafie 48,5 roku. Perfect...legendary quality :D


ALAMO napisał/a:
J ktoś u nas pokazywał Perfecta co go od lat używa do takich przyjemności jak praca w warsztacie -i skubny nie chce się zepsuć ;-)

:
Roscosmos, napatrz się na tego Perfecta na kizi tego nie zobaczysz :lol:

:
Calkiem fajny :mrgreen: . Jesli bedzie dzalal tak dlugo jak moje malenstwo, to bedzieszpanzadowolony :smile:

Noze tez lubie
:
OMSSSS prawie powtórzyłem temat perfectowy ale jednak nie aaa takiego modelu jeszcze nie widziałem...

:
:lol: mówisz to in minus czy in plus ? bo po za koronką i godnym naplucia WR co słusznie Kumotry wytknęły łocz całkiem ok. :cool:

:
Pewnie że na plus-ostatnio pojawiły sie perfecty-orienty-kolor tarczy do wyboru-jak zobacze na żywo to może ustrzele...

:
feleksc, zresztą temat ciekawy - idzie to u nich falami, czasami jest coś fajnego i nigdzie później już tego nie ma..

: Perfect x 2
Tak o mnie naszło dziś na Perfecty, a że miałem dwa brzydule to je dałem na pasiorki parciane i od razu lepiej IMO :wink: :razz:











"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
:
Hm... całkiem całkiem, ten drugi ma nakładane indeksy :-) A czy koperty mają ze stali?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.