Zegarek styl lotniczo - militarny
Odpowiedz do tematu

:
Widziałem już zdjęcia :cool:
Trzymam kciuki za finalizację :mrgreen:

:
do wątku można byłoby dorzucić seiko BFS, w sumie duży, tani, bez bezela i cyfry trochę inne ale takie "w klimacie".

Skate or die!
:
prezesso79 napisał/a:
do wątku można byłoby dorzucić seiko BFS, w sumie duży, tani, bez bezela i cyfry trochę inne ale takie "w klimacie".
spoko tylko Tomek ma już BFSa ;)

Blaz
[Usunięty]
:
Tomek, ale gdzie Ty przymocujesz sobie taką trzecią cegłę?? :shock: :mrgreen:

:
Ojtam,Ojtam :mrgreen:
Tomek odpieraj ataki :razz: :!:

:
Blaz napisał/a:
Tomek, ale gdzie Ty przymocujesz sobie taką trzecią cegłę?? :shock: :mrgreen:

Mam jeszcze dwie nogi :mrgreen: :mrgreen: . Miejsce zawsze się znajdzie.

Rudolf napisał/a:
spoko tylko Tomek ma już BFSa ;)

Słuszna uwaga Rudi .. :mrgreen:

Wieści z pola walki - koleś wzdryga się przed wysyłką do Polski. Pytał się, gdzie to jest i chyba nie żartował :shock: :mrgreen: . Walczymy o opcję via Polamer (tu z kolei problem z adresem - nie jest "confirmed" on PayPal :twisted: ). Cały czas pod górkę .. :evil:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-01-04, 19:18, w całości zmieniany 1 raz
:
Podoba mi się ten Benarus :grin:
Koperta wcale nie jest taka duża - to jest to samo co w bazie do forumowca i w Magrette :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Wiesz Tomek jak już będziesz miał tego Benarusa to możesz mi się nie kłaniać na ulicy ;)

:
Tomek - faktycznie! Nie możesz mieć tylu fajnych, niszowych zegarów. Rozdaj Kumotrom. Np. mnie możesz pomarańczkę... ;-)

:
Tomek, chciałem, walczyłem ze sobą, prosiłem Cię grzecznie...

To nie, dalej mnie wpieniasz i to coraz gorzej!!!!


WAL SIĘ NA RYJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Miał być pilot, a jest nurek - wiesz co masz robić :twisted: .

:
Ostatni update: niestety, nie dogadaliśmy się i zegarek poszedł cieszyć inne oczy. Poszło o wysyłkę, sprzedający uparł się ( :evil: :evil: :evil: ) na wysyłkę UPS-em pod adres z PayPala. Dla mnie to oznaczało na 100% cło i nowy VAT, więc, niestety, musiałem odpuścić. Bo zegarek wstępnie kosztujący $600 ostatecznie wyszedłby za $850 z wysyłką, a w tej kwocie mam już dużo większy wybór. Odpuściłem ... :cry: :cry: :cry:

:
No to d..pa blada :neutral:

:
Tomek, wybacz, ale nie potrafię się martwić z tego powodu ;)

A na poważnie, to kupowanie od Amerykańca często nie jest warte wnoszonego wysiłku.
Poza zakupem nówki sztuki od producenta, prawie zawsze jest kicha.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Napisałem do Benarusa w sprawie tego zegarka, czekam na odpowiedź, na stronie wspominają coś o możliwości domówienia, mimo, iż zamówienia są już w trakcie realizacji a limitacja wyczerpana.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.