Poprzedni temat «» Następny temat
Bernhardt Sea Shark - poglądy.
Autor Wiadomość
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #16  Wysłany: 2009-10-17, 17:54   

Don Spinnero jest zły bo mu Svedos paski podprowadził, to sie wyzłośliwia :wink:



Wnioski obu "nieposiadaczy" co go widzieli są tożsame : zegarek bardzo dobrze wykonany, bez uwag co do kwestii technicznych, natomiast róznie bywa z odbiorem estetycznym. Jeden woli córkę, drugi teściową :wink: ...
 
 
Spinner 
burak i melepeta



Pomógł: 25 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7497
Skąd: Zielona Góra
 #17  Wysłany: 2009-10-17, 18:12   

No bez przesady... zapachnialo kizimizi jak nic...



EOT



Spinner
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #18  Wysłany: 2009-10-17, 18:20   

Dokładnie, a chciałbym, żeby taka duszna atmosfera jak na kizi tu się nie pojawiała.

Rozmawiajmy o zegarkach, ale nie dyskredytujmy adwersarzy.



EOT.
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #19  Wysłany: 2009-10-17, 19:19   

Spinner napisał:
No bez przesady... zapachnialo kizimizi jak nic...



EOT



Spinner


Zaswądziło jak nic , niedługo sie spotkamy to pogadamy i ocenimy na żywo (ja obydwa rekiny widziałem)

Na szczęście kryzys zażegnany :)
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #20  Wysłany: 2009-10-17, 23:55   

No to tak na podsumowanie dyskusji, przez moje ręce przewinęło się tyle zegarków że potrafię ocenić i docenić czy zegarek jest dobrze pod względem technicznym wykonany, Rekin bez wątpienia do takich należy, to czy powinien mieć tarczę taką czy inną, indeksy takie czy siakie jest sprawą drugorzędna i raczej to kwestia własnego odbioru estetycznego i indywidualnego gustu "nosiciela" lub "oglądacza"owego zegarka.

Ponieważ znam Spinnerosa od jakiegoś czasu , wiem mniej więcej jakie ma preferencje odnośnie wyglądu i funkcjonalności zegarka, preferencje którym jest że tak powiem bardzo oddany, dlatego też mogę zrozumieć jego obiekcje co do wygląd a nawet wykonania Benka, gdyż odbiega on nieco od jego ideału. Myślę że troszkę przeszkadza mu w ocenie profesjonalna znajomość fotografii, gdzie wiele z tego co widzimy w kadrze podlega pewnym kanonom i zasadzie podziału złotego środka, Spinneros w ten sam sposób postrzega zegarki, dlatego dyskusja w pewnym momencie zrobiła się troszkę za ostra, ale jak przeczytacie spokojnie cały temat to sami dojdziecie do wniosku,że i mnie i Blazowi i Spinnerowi i Maxiowi chodziło o zupełnie inne sprawy, które podobnie nazywamy ale inaczej je czujemy i postrzegamy.
 
 
feleksc 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #21  Wysłany: 2009-10-18, 00:15   

Spinner napisał:
No bez przesady... zapachnialo kizimizi jak nic...



EOT



Spinner




ciekawe czemu..no nie?



Cytat:
Ja mam inne zdanie na temat wyglądu Sea Sharka, Ty masz inne. Uszanujmy to i proszę nie wprowadzajmy tu kizimiziowych zwyczajów, że jeśli ktoś ma inne zdanie to nie wie co mówi, wprowadza w błąd, albo jest zaślepiony.








nie za bardzo wiem o co kaman i kto zaczął,

kto dymi itp.

-mieliśmy/chcieliśmy mieć tu inny klimat niż na forum mateczce,

ale zwyczaje wędrują za nami widocznie...
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #22  Wysłany: 2009-10-18, 01:21   

Kumotrzy, uznałem że trzeba pooddychać w tym temacie :wink: - oddzielmy opinie estetczne od technicznych :) Ocenim nurka po zlocie - utopi sie go w piwie ... :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum