Pomylka chinskiego przyjaciela ;)
Odpowiedz do tematu

cepeen
[Usunięty]
:
Dobra niby podal mi tracking nowej przesylki, ale musi miec tam niezly burdel bo kase tez mi oddal, jak sie potem okazalo przez pomylke. Teraz moje pytanie jest takie:

Maila od paypala dostalem dzis kolo poludnia ze xiao oddal mi pelna kwote, ale nie mam nic ani na koncie(karcie) ani na paypalu. Czy oni zwracaja ta kase z jakims opoznieniem?

Bo gosc faktycznie sprawia wrazenie uczciwego, ale strasznie zamotanego, i chce mu spowrotem ta kase przelac, tylko jej nie mam nigdzie.

:
Jeśli masz podpiętą kartę, to kasa znajdzie się na karcie z opóźnieniem - z zasady takim jak odnawianie limitu przez VISA czy tam Mastercard. Chyba że gość zrobił WPŁATĘ, wtedy miałbyś na koncie PP pieniądze. Ale zwrot zawsze idzie tam, skąd płaciłeś - czyli na kartę.

cepeen
[Usunięty]
:
No na karte, czyli czekam, a tak z ciekawosci ile to moze potrwac? To jest ekarta mbank

:
2-3 dni powinno starczyć. To zależy głównie od tego, jak się limit odnawia.

:
W weekend może nie przyjść tylko dopiero w poniedziałek - ale to tylko moje domysły :)
Spokojnie czekaj ;)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Racja - mówiłem o dniach roboczych :-)

cepeen
[Usunięty]
:
No ja tam nie mam cisnienia, ale gosc mnie naciska ze powinienem miec na koncie a nic nie ma.

:
Kaska może wrócić w postaci gotówki na konto paypal, albo bezpośrednio na kartę, sprawdź jedno i drugie.

:
Wróci bezpośrednio na kartę, z tym, że powinieneś dostać info z PayPala, że gość zwrócił kasę.

:
Czaami Tomek oni nie robią zwrotu transakcji, ale przekaz środków - wtedy masz na koncie PP. Mnie się od roku błąka 15 zetafonów tam, bo jakaś melepeta tak zrobiła i teraz ciul wie co z tym zrobić :lol: ...

Blaz
[Usunięty]
:
Raz miałem tak, że wróciła bezpośrednio na kartę, ale ostatnio dostałem najpierw zapytanie z paypala czy chcę przelew na kartę czy też, aby pieniądze zostały na paypalu.

:
ALAMO napisał/a:
Czaami Tomek oni nie robią zwrotu transakcji, ale przekaz środków - wtedy masz na koncie PP. Mnie się od roku błąka 15 zetafonów tam, bo jakaś melepeta tak zrobiła i teraz ciul wie co z tym zrobić :lol: ...

A to dziwne, bo powinno Ci zejść po pierwszej transakcji od zasilenia nimi konta. U mnie tak jest, że w pierwszej kolejności ściąga kasę z konta PP, dopiero resztę z KK.
Widać, co konto to inne zwyczaje :wink: :mrgreen:

:
Tomek napisał/a:
ALAMO napisał/a:
Czaami Tomek oni nie robią zwrotu transakcji, ale przekaz środków - wtedy masz na koncie PP. Mnie się od roku błąka 15 zetafonów tam, bo jakaś melepeta tak zrobiła i teraz ciul wie co z tym zrobić :lol: ...

A to dziwne, bo powinno Ci zejść po pierwszej transakcji od zasilenia nimi konta. U mnie tak jest, że w pierwszej kolejności ściąga kasę z konta PP, dopiero resztę z KK.
Widać, co konto to inne zwyczaje :wink: :mrgreen:


Mi też mi też ;)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
cepeen
[Usunięty]
:
Kasa przyszla na karte, juz mu odeslalem, zapewnial mnie ze zegarek tez wyslal, ale przed swietami i tak juz nie przyjdzie ;(

:
ALAMO napisał/a:
Czaami Tomek oni nie robią zwrotu transakcji, ale przekaz środków - wtedy masz na koncie PP. Mnie się od roku błąka 15 zetafonów tam, bo jakaś melepeta tak zrobiła i teraz ciul wie co z tym zrobić :lol: ...


Nie wiem dlaczego tak jest ale czasem właśnie nie ściąga z konta i Ci wisi tak zbędny grosz.
Możesz przewalutować to na inną walutę której użyjesz przy następnej transakcji i powinno zejść.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.