Pomylka chinskiego przyjaciela ;)
Odpowiedz do tematu

cepeen
[Usunięty]
: Pomylka chinskiego przyjaciela ;)
Panowie nie zamawial z was ktos ostatnio pasków u manjinbushije, czy jakoś tak? Xiao1280 na ebayu.
Bo ja zamówilem parnisa big pilota, i aż sie slinilem jak otwieralem przesylke a tam tylko trzy paski 24mm.. Kurna, zagotowalem ;)

:
Pisz do nego natychmiast, coś mu się ostatnio zbyt często pomyłki zdażają.

cepeen
[Usunięty]
:
no juz napisalem... :( a szkoda bo myslalem ze przed swietami dostane ... Trudno, byle by to wyjasnil.
Ile czasu jest na reklamacje w paypalu?

Ostatnio zmieniony przez cepeen 2010-12-16, 18:41, w całości zmieniany 1 raz
:
40 dni, na otwarcie sporu...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
cepeen
[Usunięty]
:
Mam nadzieję, że nie będzie robił problemów, bo by to były najdroższe paski w moim życiu ;)

maciek
[Usunięty]
:
Svedos napisał/a:
Pisz do nego natychmiast, coś mu się ostatnio zbyt często pomyłki zdażają.


potwierdzam. Nie tylko zresztą jemu. Majfriendy ogólnie jakoś ostatnio obniżyły jakość obsługi klienta. :wink:

:
cepeen napisał/a:
Mam nadzieję, że nie będzie robił problemów, bo by to były najdroższe paski w moim życiu ;)

Zrób mu tylko dokumentację fotograficzną. Oni lepiej kumają obrazki jak pismo :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
mhm, tylko zdjęcia daj do góry nogami, mi takie kiedyś któryś wysłał, szybko żem wywnioskował, że oni tak je zawsze oglądają.... :mrgreen:

:
Kuffa !!! A chciałem u niego kupować...

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Pomyłki się zdarzają , a teraz jeszcze przedświąteczna zawierucha .

:
Tomek ma 100% racji - zdjęcia i tylko zdjęcia, nawet nie trzeba wtedy za dużo pisać :P

cepeen
[Usunięty]
:
Dobra, moj parnis polecial do hiszpanii. Ale xiao obiecal dzis wyslac jeszcze raz. No zobaczymy.

:
CZekaj spokojnie z pewnością wyśle, poproś go o podanie trackingu przesyłki, będziesz wtedy miał pewność że jest wysłana.

:
cepeen napisał/a:
Dobra, moj parnis polecial do hiszpanii. Ale xiao obiecal dzis wyslac jeszcze raz. No zobaczymy.


Wyśle, nie peniaj. To są naprawdę uczciwi ludzie, po doświadczeniac z Allegro dla mnie transakcje z Chińczykami to jest po prostu inny świat ... Wen Ping właśnie mi za friko dosłał dekiel do Parnisa, bo nie zakumał że potrzebuję samej uszczelki ...

:
ALAMO napisał/a:
Wen Ping właśnie mi za friko dosłał dekiel do Parnisa, bo nie zakumał że potrzebuję samej uszczelki ...


Jak on ma na magazynie trzy i pół miliarda tych dekli, to co mu szkodzi dorzucić jeden górką :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.