Kupicie mi na gwiazdkę?
Odpowiedz do tematu

:
Svedos napisał/a:
Tomek ja wybaczam temu Dievasowi że jest kwarcokiem, świetny łocz.

Jestem Twoim idolem :mrgreen: :mrgreen: Ostatni Sprawiedliwy w tym talibańskim świecie śrubek, zębatek i grawerowanych wahników w Mołniach :wink: :mrgreen:

:
Schlebiasz mi , zważywszy na fakt iż jestem zagorzałym mechanicznym talibem.

:
Ale bateryjką nie gardzisz :smile: I to jest b. ok. I powód do czci i chwały :grin:

:
No nie jak mi się bardzo podoba to może i być bateryjka, gorzej że nie potrafię naprawiać bateryjek, z kółkami zębatymi i sprężynkami jakoś sobie radzę. :wink:

:
Ten Divas jest obecnie do kupienia, chyba na WUS...

Edytka:
Na WUS jest Vortex - mój idol, może kiedyś.
Na Watchfreaksach są dwa inne Classic i nie pamiętam.

Ostatnio zmieniony przez bow 2010-12-12, 08:07, w całości zmieniany 1 raz
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Dievas całkiem mniamuśny i to że kwarc to nie minus, w tool watchu to plus .

:
Tomek napisał/a:
Ale bateryjką nie gardzisz :smile: I to jest b. ok. I powód do czci i chwały :grin:


Ty lepiej uczciwie, jak przystało na członka komsomołu, powiedz co ty od Svedosa chcesz, bo że tak darmo kadzisz to ci nikt nie uwierzy :razz: :twisted: ...

Sylwek - za to "naprawiać" bateryjki potrafi każdy "zegarmiszcz" z marketu :lol: - najwyżej ci powie, że "się zepsuł, bo to jednorazowy był", jak powiedzieli mojej koleżance po tym, jak spieprzyli kwarcowe chrono Tissota przy wymiane baterii :twisted:

:
A to wymianę bateryjny można skopać?????????????
Porysować dekiel, a nawet kopertę, to nawet rozumiem...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
oj można zwalić wymianę baterii i wodoszczelność to normalne u bateryjkowców .. zakładanie złych baterii o innym woltażu , zapominaniu o uszczelkach , niedokręcenie dekla itd.

:
ALAMO napisał/a:

Ty lepiej uczciwie, jak przystało na członka komsomołu, powiedz co ty od Svedosa chcesz, bo że tak darmo kadzisz to ci nikt nie uwierzy :razz: :twisted: ...


Absolutnie bezinteresownie :mrgreen: W 100% :mrgreen:

bow napisał/a:
Ten Divas jest obecnie do kupienia, chyba na WUS...


Był, sprzedał się kilka dni temu za $300 (wysyłka z EU), stan praktycznie FNN :evil:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.