ala Doxa sub?
Odpowiedz do tematu

:
Waldii czekamy na pierwsze wrażenia .

:
waldii napisał/a:
Z racji jakiejś tam dostępności jedzie do mnie Irreantum :smile: .
Czy się polubimy czas pokaże a jak nie to Magellan popłynie dalej w świat :wink: .

Gdyby nie fakt, iż clą ( :evil: :evil: ) mi właśnie pewnego diverka w pomarańczy, ten Iruś byłby mój :twisted: . Gratki Waldi i czekam na pierwsze wrażenia.

:
Tomek napisał/a:
waldii napisał/a:
Z racji jakiejś tam dostępności jedzie do mnie Irreantum :smile: .
Czy się polubimy czas pokaże a jak nie to Magellan popłynie dalej w świat :wink: .

Gdyby nie fakt, iż clą ( :evil: :evil: ) mi właśnie pewnego diverka w pomarańczy, ten Iruś byłby mój :twisted: . Gratki Waldi i czekam na pierwsze wrażenia.


To nie jest jakaś wielka ideologia ominąć cło więc słabą masz wymówkę :P : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Był Fedex - jest cło :evil: , poza tym w tym roku jeszcze chcę kupić Boschetta, czekam tylko, aż się pokażą w sklepie i tu też będzie cło, bo również wysyłka Fedexem i to za $100 :shock: :evil: :evil: a nie mam nikogo w USA niestety .. :sad: :sad:
Keith Boschetti obiecał, że zegarki będą w ciągu najbliższych dwóch tygodni a napaliłem się na niego, jak pensjonarka na ... :wink: :razz: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-11-21, 18:21, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
No niestety, Fedex to takie inne określenie Urzędu Celnego. :twisted:

:
Pewno mają jakąś umowę ;)

just.wojtek
[Usunięty]
:
a jak niby to clo ominac? bo ja cos nie potrafie tylko bule jak za zboze..... :evil:

:
just.wojtek napisał/a:
a jak niby to clo ominac? bo ja cos nie potrafie tylko bule jak za zboze..... :evil:


Kolega pisar wie, może nas oświeci? :???: :grin:

pisar napisał/a:

To nie jest jakaś wielka ideologia ominąć cło więc słabą masz wymówkę :P : )


:wink: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-11-26, 20:36, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.