Minorva Master Compressor
Odpowiedz do tematu

zer0
: Minorva Master Compressor
takie cuda też mają, inspiracja w sumie dość widoczna

werk huangzhou automatic


:
Kurcze, zdjecie zepsute przez folię, ale to może być ciekawa propozycja!

zer0
:
100$, aż lub tylko...

:
Fajny. Mam tylko nadzieję że nie ma tu błędów w nazwach miast jak u mnie w Tao.

:
Nazwa mnie odrzuca :?



J.

:
Przez Minerve ?

:
ALAMO napisał:
Przez Minerve ?




Ano.

Zegarek nawet fajny, tylko ta marka typu "adidos"...

Wiem, wiem - mogę sobie nawet z J. zamówić.



J.

:
Kuźwa, mam to samo. Zobacz te pokazywane "pseudo ML" ... Fajne zegarki dizajnem, własne, po ciula wywijali z logo ?! Taka jeszcze widać mentalność i brak pewności siebie ...

:
ALAMO napisał:
Kuźwa, mam to samo. Zobacz te pokazywane "pseudo ML" ... Fajne zegarki dizajnem, własne, po ciula wywijali z logo ?! Taka jeszcze widać mentalność i brak pewności siebie ...




W ich tradycji naśladownictwo to forma uznania, Poza tym to olbrzymi rynek zewnętrzny; odnoszę wrażenie, że na oficjalny eksport są Sea gulle i Alphy. Zagraniczny handel pozostałymi zostawili firmom typu "Czang z żoną" albo "Tow. Liu z ebaya". No i fakt, że chiński rząd wykupił sporo szwajcarskich marek, zdechłych w latach 70 i 80. Coś ich nie widać na rynku...



J.

:
Daj im jeszcze chwilę.

Widzisz że już w tej chwili mogą zdeptać konkurencję ... Kuźwa, który konkurent robi w tej chwili w sposób scentralizoany KILKA różnych tourbillionów całkiem innych projektów ...?? Do tego - będących włąsnością intelektualną "ludu Chin Ldowych" :wink: ??

To jest naród dla którego 1000 lat to jest "widoczny horyzont" ... Drążą skałę kropla po kropli. Już zdominowali szwajcarski segment marek nie powiązanych z ETA ... Vostok Europe robi u nich części 2632 i dlatego są takie "śliczniusie". Klepią 3602 i 3603 po świętej pamięci Mołni, i pakują do "rosyjskich zegarków w stylu "Poljot Internaszjonal" ... Zadepczą wszystkich, i jeszcze się to "wszystkim" będzie podobało!

Sawim
[Usunięty]
:
Coś słabieńka ta spreżarka ;P Jeno 3 atmosfery ...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.