Poprzedni temat «» Następny temat
AMFIBIA 1967
Autor Wiadomość
revolta 
Prezes Uncle Bens'a


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 39 razy
Wiek: 46
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 6953
Skąd: Działdowo
 #181  Wysłany: 2018-02-12, 18:39   

ALAMO napisał/a:
No, ale to chcesz wyceniać gusty :D - a one z definicji nie sa mierzalne. Jak ja czasami patrzę co ludziska kupują, to ojacieżeszpietrolę :shock: 3/4 kolekcji Invicty nadaje się żeby je położyć jako podkładkę pod gwoździe - ale marka ma sie doskonale. Co znaczy, że ludkowie kupują, jak szaleni. To może z moim gustem coś nie teges, skoro mnie się nie podoba ;-) ?



Nie ja tylko wyrazam swoje zdanie i tylko wyłacznie swoje , da mnie jest brzydka i droga , ta co pokazał Fazi jak dla mnie jest ''ładna '' i w rosadnych pieniadzach , jak dla mnie
 
 
maciek 
Właściciel Pola Ryżowego

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 15 Sie 2014
Posty: 2332
Skąd: DW
 #182  Wysłany: 2018-02-12, 19:33   

revolta napisał/a:
ALAMO napisał/a:
No, ale to chcesz wyceniać gusty :D - a one z definicji nie sa mierzalne. Jak ja czasami patrzę co ludziska kupują, to ojacieżeszpietrolę :shock: 3/4 kolekcji Invicty nadaje się żeby je położyć jako podkładkę pod gwoździe - ale marka ma sie doskonale. Co znaczy, że ludkowie kupują, jak szaleni. To może z moim gustem coś nie teges, skoro mnie się nie podoba ;-) ?



Nie ja tylko wyrazam swoje zdanie i tylko wyłacznie swoje , da mnie jest brzydka i droga , ta co pokazał Fazi jak dla mnie jest ''ładna '' i w rosadnych pieniadzach , jak dla mnie


Tylko, że tej co pokazał Fazi już nie kupisz, a jeżeli trafisz, to sprzedający będzie chciał za nią kupę kasy. :) Moją ma niejaki Rafał z Zabrza, wiem w które drzwi pukać. . :złośliwiec:
 
 
revolta 
Prezes Uncle Bens'a


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 39 razy
Wiek: 46
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 6953
Skąd: Działdowo
 #183  Wysłany: 2018-02-12, 19:56   

maciek napisał/a:
revolta napisał/a:
ALAMO napisał/a:
No, ale to chcesz wyceniać gusty :D - a one z definicji nie sa mierzalne. Jak ja czasami patrzę co ludziska kupują, to ojacieżeszpietrolę :shock: 3/4 kolekcji Invicty nadaje się żeby je położyć jako podkładkę pod gwoździe - ale marka ma sie doskonale. Co znaczy, że ludkowie kupują, jak szaleni. To może z moim gustem coś nie teges, skoro mnie się nie podoba ;-) ?



Nie ja tylko wyrazam swoje zdanie i tylko wyłacznie swoje , da mnie jest brzydka i droga , ta co pokazał Fazi jak dla mnie jest ''ładna '' i w rosadnych pieniadzach , jak dla mnie


Tylko, że tej co pokazał Fazi już nie kupisz, a jeżeli trafisz, to sprzedający będzie chciał za nią kupę kasy. :) Moją ma niejaki Rafał z Zabrza, wiem w które drzwi pukać. . :złośliwiec:



Nie chce kupic . przez ten mechanizm . co nie zmienia faktu ze mi sie podoba
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #184  Wysłany: 2018-02-12, 20:20   

Mechanizm jest ten sam co w innych - myślę że masz "mylny odbiór" bo to był jeden z pierwszych Wostoków który trafił na szersze wody. W tych pieniądzach. I się potem zaczęły gorzekie żale możnych tego świata, ze on dał całe 200 dolarów, a tu mu bezel o dwa piździe kłaki na lewo zeruje ... Albo że mu automat nie naciąga, po całym dniu bohaterstwa w swoim boxie.
W moim pękło szkó - żeby nie było.
Polski dystrybutor dał maksymalnie dupy, bo stwierdził że nie ma, nie ma mieć, i można go właśnie tam gdzie dał - pocałować.
Sam sobie wkleiłem nowe, z Jebaja. A nurkować w tym nie będę - mam swoje do tego :złośliwiec: co im szło nie wypada.
_________________
 
 
Eustachy 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 2195
Skąd: z gór nizinnych
 #185  Wysłany: 2018-02-13, 10:39   

Trudno nie zgodzić się z ALAMO.

Jakby na tarczy nakleić logo Omegi, to pomimo mechanizmu, szły by po 1000 $ i wszyscy by mlaskali z zachwytu ...


A i +1000 do lansu mieć nadgarstek zabarwiony od koperty :) :) :)

W Breitlingu można spotkać Venus 188 . Ten sam mechanizm w innej sukience :) = 10% ceny ...
_________________
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2018-02-13, 10:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
prezesso 
Klon Kierownika Pola Ryżowego
street's disciple


Pomógł: 70 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 13434
Skąd: Łódź
 #186  Wysłany: 2018-02-13, 18:26   

ta jest fajna

cool
_________________
Skate or die!
 
 
maciek 
Właściciel Pola Ryżowego

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 15 Sie 2014
Posty: 2332
Skąd: DW
 #187  Wysłany: 2018-02-14, 07:27   

prezesso napisał/a:
ta jest fajna
Obrazek
cool


No to przecież o taką chodzi... :D

https://www.ebay.pl/itm/B...353.m1438.l2649
 
 
prezesso 
Klon Kierownika Pola Ryżowego
street's disciple


Pomógł: 70 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 13434
Skąd: Łódź
 #188  Wysłany: 2018-02-14, 11:04   

za mało stron wstecz przerzuciłem :D
_________________
Skate or die!
 
 
maciek 
Właściciel Pola Ryżowego

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 15 Sie 2014
Posty: 2332
Skąd: DW
 #189  Wysłany: 2018-02-16, 08:21   

...no i poszła za ponad 3k. ;)
 
 
Maras 
Klon Starszego Kulisa

Pomógł: 19 razy
Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 8988
Skąd: PL
 #190  Wysłany: 2018-02-16, 08:25   

i krzyżyk kupującemu na drogę :złośliwiec: może balans będzie bujał, a silnik się nie zatrze :))
 
 
Yakovlev 
Prezes Uncle Bens'a


Pomógł: 19 razy
Wiek: 56
Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 6105
Skąd: W.
 #191  Wysłany: 2018-02-16, 23:57   

Maras napisał/a:
i krzyżyk kupującemu na drogę :złośliwiec: może balans będzie bujał, a silnik się nie zatrze :))

Ile tu złośliwości, a jakoś ludzie kupują w podobnej cenie. Pewnie z nadzieją, że "balans będzie bujał, a silnik się nie zatrze" ;)
https://www.ebay.com/itm/...=p2047675.l2557
_________________
The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
 
 
Maras 
Klon Starszego Kulisa

Pomógł: 19 razy
Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 8988
Skąd: PL
 #192  Wysłany: 2018-02-17, 10:31   

Yakovlev napisał/a:

Ile tu złośliwości, a jakoś ludzie kupują


nie złośliwość, lecz pragmatyzm, jakoś nie widzę byś wydał taką kasę na tego cud noworusa ;)
Bez urazy Yakow, poprostu nie wydałbym tyle kasy na tak nie przewidywalny-usterkowy zegarek :popcorn:
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #193  Wysłany: 2018-02-17, 11:36   

Maras napisał/a:
poprostu nie wydałbym tyle kasy na tak nie przewidywalny-usterkowy zegarek


...powielasz stereotypy, rosyjskie, noworosyjskie zegarki sa tak samo awaryjne jak szwajcarskie czy japońskie lub chińskie. Wszystkie się psuja bo masowa produkcja nie pozwala na indywidualne pasowanie podzespołów, jakiś procent produkcji musi się zepsuć.
_________________
 
 
Maras 
Klon Starszego Kulisa

Pomógł: 19 razy
Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 8988
Skąd: PL
 #194  Wysłany: 2018-02-17, 12:22   

Byc może masz racje, jestem nieco uprzedzony do noworusow ;) moja stara amfa jest supee cool
 
 
Yakovlev 
Prezes Uncle Bens'a


Pomógł: 19 razy
Wiek: 56
Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 6105
Skąd: W.
 #195  Wysłany: 2018-02-17, 16:59   

Maras napisał/a:
Yakovlev napisał/a:

Ile tu złośliwości, a jakoś ludzie kupują


nie złośliwość, lecz pragmatyzm, jakoś nie widzę byś wydał taką kasę na tego cud noworusa ;)
Bez urazy Yakow, poprostu nie wydałbym tyle kasy na tak nie przewidywalny-usterkowy zegarek :popcorn:


Nie wydałem kasy, bo ten zegarek nie jest w kręgu moich zainteresowań, jak również wiele innych, z kuśką czy bez, z DH czy bez, itp (kryteriów jest wiele więcej), których nie kupiłem i nigdy nie kupię. Tu nawet nie chodzi o koszty, zwyczajnie rzecz gustu i... pragmatyzm ;)
Ale też nie jest w porządku negatywna ocena całości przez jakiś tam mały procent defektów w xxxset tysięcznej produkcji.
Nie twierdzę, że się nie zdarzają (te defekty), oczywiście, że są. Mnie też się trafił wadliwy noworus, ale odesłałem do Rosji, do serwisu i bez problemu i kosztów naprawili. Co prawda długo to trwało i niemal o nim zapomniałem, ale jakoś nie skarżyłem sie wszem wobec, jaki to chłam kupiłem, bo to był MÓJ WŁASNY ŚWIADOMY WYBÓR.

Przecież zawsze można kupić sobie jakiegoś pseudoqualitnego orisa czy podobne góvvno. ;)
_________________
The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum