Jaki PILOT? Potrzebna pomoc w decyzji.
Odpowiedz do tematu

: Re: Jaki PILOT? Potrzebna pomoc w decyzji.
jerry napisał/a:

Model, że tak powiem podstawowy:
[url=http://img143.images...sek.jpg]Obrazek[/URL]

Ten sam, tyle, że szary:
[url=http://img405.images...rey.jpg]Obrazek[/URL]


Jeżeli data jest kluczowa to stawiałbym na szaraka. Mam i uwielbiam!

Svedos, o ile mnie pamięć nie myli, niedawno nabył jakiegoś przezajefajnego pilota na 6498 (świetna prosta tarcza i normalny mechanizm bez fejkowych szlifów) ale nie mogę znaleźć fot. No tyle że on nie ma daty.

Mezaliansa miałem i podobał się bardzo ale pożegnaliśmy się bez żalu. Żadko co mnie ta wqwia jak szkło zegarkowe działąjące jak soczewka. To szkiełko tak załamuje światło, że dla mnie psuje cały jego urok. Koperta świetna, tarcza i wskazówki też. Pięknie świeci. Fajnie umieszczona data ale to szkło to kaka demona :razz:

Foch und Ch.
:
Ale zdaje się że ci jeszcze jakieś szkła z tego rabunku co ostatnio zrobiłeś zostały ;) ?

Darecki
[Usunięty]
:
Ja proponuję szaraka :>
Chociażby z tego względu, że jest na bardzo dokładnym i dobrym werku ST-25. A to jest bardzo istotny argument :>

:
jak nie mezalians to szary lub czarny z centralną sekundą

:
Darecki napisał/a:
Ja proponuję szaraka :>
Chociażby z tego względu, że jest na bardzo dokładnym i dobrym werku ST-25. A to jest bardzo istotny argument :>


Akurat ta miyota w Mezaliansie też jest spoko, wręcz mam wrażenie że to jednak jest właśnie Miyota a nie jej klon. Co nie zmienia faktu, że ST25 jest lepszy ;)

:
Kuba, ten mój Pilot jeszcze nie przyszedł :cry: :evil:

:
WTF?! Od kogo to w ogóle kupowałeś? Ktoś nowy czy sprawdzony Majfrend?

Ostatnio zmieniony przez kubama 2010-10-14, 20:56, w całości zmieniany 1 raz
Foch und Ch.
:
Od manbushijie, tłumaczył się że nie dostał powiadomienia z Paypala o transakcji.

:
Czy oni mają zawsze jakieś problemy :evil:

: Re: Jaki PILOT? Potrzebna pomoc w decyzji.
kubama napisał/a:

Svedos, o ile mnie pamięć nie myli, niedawno nabył jakiegoś przezajefajnego pilota na 6498 (świetna prosta tarcza i normalny mechanizm bez fejkowych szlifów) ale nie mogę znaleźć fot. No tyle że on nie ma daty.

To chyba o tym mowa .. KLIK

:
Dokładnie tak, to ten zeiger :wink:

:
Svedos napisał/a:
Dokładnie tak, to ten zeiger :wink:

Jak dotrze, skrobnij coś o nim... Chyba mnie woła .. :???:

:
Słyszysz głosy :) a myślałem że tylko ja tak mam

:
Rudolf - wielu tak ma tyko pamiętaj jedno - kiedy ty mówisz do Boga to jest to modlitwa i uchodzisz za pobożnego ale kiedy Bóg mówi do ciebie to uchodzisz za wariata :mrgreen:

:
Liczę na to że już jest i czeka na moim biurku(w pracy)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.