Pomocy w wyborze Chrono
Odpowiedz do tematu

:
>>>

johnny_b2

Przyznam szczerze, że nie przepadam za chronografami, które często mają w pewnym sensie zbyt "przeładowane", a co za tym idzie mało czytelne cyferblaty... ;)
Szczególnie nie odpowiadają mnie modele, których zbyt rozbudowane subtarcze utrudniają wręcz odczytanie podstawowych wskazań czasomierza... :/
Natomiast Eterna Soleure Moonphase Chrono jest w tej kategorii jednym z chlubnych wyjątków i wyróżnia się szczególnym rodzajem elegancji... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
No dobra, decyzja zapadła :))

:
Dajesz. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Obiecuje ze pokaże jak przyjdzie :))

:
Mam nadzieję, że biała Eterna. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Zastanowiłbym się nad Alpina Alpiner 4 Race for Water. W salonie w Wawie jest w bardzo atrakcyjnej cenie ;)


Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Maurycego kupił :popcorn:

:
tak tylko na marginesie: Rado nie ma AR na szkle, mimo, że zapewniali że jest - właśnie go na żywo ogładałem...żenua :głową w mur:

:
johnny_b2, Roli też nie ma. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
johnny_b2, Roli też nie ma. ;)


Dlatego Tisell jest lepszy :popcorn:

:
muchacho_ napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
johnny_b2, Roli też nie ma. ;)


Dlatego Tisell jest lepszy :popcorn:

:))
pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
muchacho_ napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
johnny_b2, Roli też nie ma. ;)


Dlatego Tisell jest lepszy :popcorn:


Dalej masz na niego ochotę?
Fajny jest... :złośliwiec:



Korumpuj... :popcorn:

:
Woytec, kiedys mialem, ale chyba mi przeszlo ;)
Generalnie ostatnio malo co mi sie podoba i tak ze Słoniem sobie marudzimy w "nie jest ok" :))

:
Dorian06, dokładnie ;)

Dorian06, dokładnie :))

Woytec, Muszę się pochwalić, byłem pierwszy który go miał. Ten zegarek jest fantastyczny ;)

:
Ten Tisell wygląda świetnie nawet na mojej sporej łapie ale jednak wolałbym, żeby był ze dwa milimetry większy.
Na razie leży i czeka na lato.
Albo na korupcję ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.