G. Gerlach Projekt Neon
Odpowiedz do tematu

:
Bo to zegar na miesiąc luty jest ;)

:wkurzony: Dybuk

Ostatnio zmieniony przez Nikczemnick 2016-07-01, 09:39, w całości zmieniany 2 razy
:
Nie sprawdzam daty. Patrze tylko na godzinę ;)

Edit: u mnie jest OK. Sprawdziłem 7-1
........i jeszcze fotka

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2016-07-01, 09:25, w całości zmieniany 2 razy
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Aaaa, właśnie też sie zastanawiałem gdzie te dni się gubią... ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Czy będzie możliwe usunięcie, nie wiem - kupowałem zegarek który powinien pracować jak inne zegarki i tego oczekuję (w instrukcji jest wyraźnie doprecyzowanie jak ma działać kalendarz). Jeśli producent się nie poczuje do naprawy tej sytuacji to skorzystam z niezgodności towaru z umową i niech się sklep szarpie. Swoją drogą wynika z tego że nikt modułu nie przetestował dokładnie - masakra .

:
To jest generalnie dziwna sprawa Kameraden, i się nad nią "pochylamy" od jakiegoś czasu. To się dzieje losowo hmmm i jest przez nas w zasadzie przez to nie do wyłapania :głową w mur: Te same egzemplarze potrafią normalnie chodzić, po czym nagle "skaczą" 2 dni. Jak się go ręcznie przestawi, to następnym razem przestawi datę normalnie hmmm Czary i voo doo, generalnie :facepalm:
A producent modułów oczywiście ma standardową odpowiedź informatyków "dziwne, u mnie działa" :mad: Ale to są "standardowe odpowiedzi" wszystkich dostawców mechanizmów, u nich zawsze i wszystko "działa". VK64 z Enigmy też ma dwie poważne wady konstrukcyjne - i też oczywiście Japończycy udają Greków :głową w mur: a za chłopców do bicia robimy my ...

:
Tu pewnie chodzi o sprawy związane z Matrixem - taka odmiana deżawu czy innej fatamrugany ;)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Nie wiem jak u innych ale u mnie nie występuje losowo - proszę bardzo przed chwilą ustawiłem 28.06 i jak widać na filmie o 0:00 nastąpił skok o 2 dni.

https://youtu.be/G7edmojLm5M

Oczywiście możecie filmik pokazać producentowi modułów jeżeli on nie widzi problemu 😎.

Edit: przepraszam nie ten film załadowania już poprawiłem - jakość nie powala ale na szybko w pracy z telefonu. cool

Edit1: nie wiem jak u innych ale u mnie przycisk wymaga co raz większej siły żeby go użyć co widać na początku video jak mi się robi odcisk na palcu :) .

Ostatnio zmieniony przez Borg 2016-07-01, 11:41, w całości zmieniany 6 razy
:
co wy datę sprawdzacie na Neonie facepalm ten zegarek nosi się dla lansu żeby reszta społeczeństwa zastanawiała się "co on ma na ręku?"
nawet godzinę się ciężko odczytuje przez to że trzeba nadusić przycisk
:) co oczywiście w żaden sposób nie wpływa na mój stosunek do tego zegarka i przyjemności z jego noszenia
imo nie ma tragedii nawet jak ta data przeskakuje

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, o to to. Najbardziej lubie, jak jade winda, podwijam rekaw i pokazuje ludziom Neona. Patrze w lewo, potem w prawo ew wspoltowarzyszowi w oczy, a nastepnie z niepewnością naciskam przycisk pifko

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
......no to teraz Gerlachy będą musieli dać mi samolot :D

Nawet jeśli moduł ma lekki defekt, to i tak nie odbiera mi to radochy z posiadania czarnego K
Ratler, Apa, pifko

Wspominałem już o tym, że kilkukrotnie zostałem zapytany o Kosmonautę, przez osoby, które nie interesują się zegarkami, a godzinę sprawdzają na komórce. K ma to coś :)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Nie wiem jak Wy ale ja nie lubię mieć świadomości że jedna z moich ulubionych "zabawek" ma fabryczny defekt.
Ale rozumiem niektórym "wsio rawno" czy mają 4 czy 3 koła sprawne w samochodzie najważniejszy jest lans - znaczek na masce i na klapie :P .

:
Zegarek masz na gwarancji, więc nie widzę problemu, aby podesłać go chłopakom, skoro wystepuje taki defekt.

Mnie taki ficzer nie przeszkód, bo jak napisałem, nie sprawdzam daty, nie używam sekundnika.....no i jak na przysłowiowego głoopka i snoba przystało, godzinę sprawdzam na ajfonie.

Bez złośliwości pifko
Poza tym Kosmonauta, to nie zegarek, bo nie ma wskazówek :D

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Kur.. jest defekt ... bo bym sprawdzał gorący godzinkę i datę .. gdybym miał kosmonautę
:głową w mur:

:
Rudolf, u mnie ten sam problem :/

:
Dla mnie temat zamknięty mam wysłać zegarek na serwis.

Ps.Co niektórzy jak widzę są mocno uhahani a później na tym czy konkurencyjnym forum czepiaja się że 0.5 mm cyfra krzywo, datownik nieprecyzyjny czy indeksy słabiej świecą :)) .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.