Poprzedni temat «» Następny temat
skywatches.com.sg wysyła do Polski?
Autor Wiadomość
karloss 
Ryżowy Długiego Marszu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 1107
Skąd: Radom
 #196  Wysłany: 2016-06-27, 17:05   

Opiszę swoją historię, gdyby komuś przyszło do głowy reklamować zegarek zakupiony na skywatches.
Ogólnie kolejne seiko i kolejne kłopoty :głową w mur: Stwierdzam, że ta marka jest lekko przereklamowana :złośliwiec:
Zakupiłem sobie pewne seiko w automacie, zegarek przyszedł nowy i śpieszył się jakieś 10minut do przodu na godzinę :shock: Mówię sobie - nowy , to pewnie mi wymienią albo naprawią, nie powinno być problemu hmmm
Po korespondencji, odesłałem zegarek na podany adres, szedł do nich 2 tygodnie, odpisali mi, że go naprawią i wydaje mi się , że na złość wysłali mi go z powrotem równe 2 tygodnie po odebraniu ode mnie paczki. Szedł do mnie znów 2 tygodnie, czyli sam proces reklamacji trwał około 6 tygodni z wysyłkami.
I teraz najlepsze - zegarek przyszedł i dalej śpieszy się 10-12minut do przodu na godzinę jak się śpieszył :facepalm: Nie wiem czy w ogóle ktoś go otwierał.
Firma skywatches nie odpowiedziała od ponad tygodnia, na żaden z 3 wysłanych maili w tej sprawie. Kij im w oko :twisted:

Małe sprostowanie - zegarek dla szwagra, nie dla mnie :P


Debug srebug po raz 4 :głową w mur:
_________________
Piłeś ? - nie pisz !!!
https://www.youtube.com/w...hxvAN30&ob=av2n
Ostatnio zmieniony przez karloss 2016-06-27, 17:25, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
tomaliusz 
Klon Starszego Ryżowego
Król Kartofla


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 43 razy
Wiek: 43
Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 11463
Skąd: Łódź
 #197  Wysłany: 2016-06-27, 18:08   

No ja do skywatches też jestem uprzedzony po tym jak mnie potraktowali z zakupem zegarka.
Kliknąłem Rangemana i czekałem 2 tyg., po napisaniu co z przesyłką odpowiedzieli że nie mają na stanie zegarka i oddają kasę.
Co ciekawe na stocku wisiał jako dostępny, na moje pytanie co z tym zegarkiem, pisali jakieś bzdury że wstawili już na stock bo ma niedługo dojść i.t.p.
Mieli dać znać czy już jest dostępny ale po kolejnym emailu już tylko cisza w eterze :/
_________________
rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
 
 
karloss 
Ryżowy Długiego Marszu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 1107
Skąd: Radom
 #198  Wysłany: 2016-06-28, 19:04   

Zegarmistrz zainkasował stówkę i teraz jest OK, powiedział, że od nowa musiał go złożyć :/ Ważne, że szwagier może już go nosić ;)

srebug :głową w mur:
_________________
Piłeś ? - nie pisz !!!
https://www.youtube.com/w...hxvAN30&ob=av2n
Ostatnio zmieniony przez karloss 2016-06-28, 19:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum