Rosyjski lub chiński mechanik kontra szwajcarski kwarc
Odpowiedz do tematu

rafklim
[Usunięty]
:
no to miał farta
za takie pieniądze to bym kupił 3 różne

:
rafklim, Ja bym z tych twoich pokazanych brał któregoś z tych środkowych (aviatora lub kirova)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
rafklim
[Usunięty]
:
też bym brał Aviatora , gdybym wiedział że 43mm nie będzie wyglądało na moim ręku jak zegarek kieszonkowy na ręku dziecka
ma ktoś fotkę aviatora 43mm na ręku z 17cm obwodem?

Ostatnio zmieniony przez rafklim 2010-09-20, 21:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Rafklim zaczynam się zastanawiać czy Ty chcesz kupić zegarek czy też nie :razz: :mrgreen:

rafklim
[Usunięty]
:
noo
ale tylko jeden, dlatego ten problem

:
rafklim, hehehe - ty tu gadu, gadu o zegarkach i rozterkach a ja w tym czasie kupiłem 3 zegarki nie mówiąc ile wydałem! twardym trzeba być nie miętkim - podejmujesz decyzję w sprawie zegarka a nie życia czy śmierci - bierz co ci się najbardziej podoba - chodzi o zadowolenie z posiadania zegarka a nie o najbardziej racjonalną decyzję :mrgreen:

:
...zawsze będziesz mógł sprzedać jak nie podejdzie. Kupca z pewnością znajdziesz bez problemu.

:
A rozmiar 43 mm to naprawdę nic strasznego :)
W razie czego odsprzedasz :)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Rozmiar 43mm to klasyczny Parnis. Cena Parnisa powinna oscylować w okolicach 200PLN.
Kup, sprawdź czy Ci pasuje - jak nie to na forum sprzedasz.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
miedzy 40mm a 43mm to taki normalny rozmiar imho , w moich zegarkach rozpiętość rozmiarów jest miedzy 33mm - 47mm (bez koronki )

:
Parnis akurat jest naprawdę duży jak na 43mm...

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
rafklim
[Usunięty]
:
no to zrobiłem przymiarkę i niestety nawet 42 mm jest za duże - sprawdzałem na festinie retro z białą tarczą i cienką kopertką
muszę kupować 38-40mm
zostaje tylko firma Poljot bo Aviator robi duże zegarki i do tego same z czarnymi tarczami
a ja się zdecydowałem na jasną (białą lub srebrna)
Strela też by mogłą być tylko mają mało czytelne tarcze.
na razie 80% jest na Poljota z białą tarczą w stylu Kirova ale nie z zółtymi tylko niebieskimi indeksami
konkurent to Poljot Spitfire (choć nazwa mi się nie podoba - mało rosyjska :grin: )
http://www.watchtime24.si...W/PoljotUNW.JPG

http://www.relojes-especi...spitfire-31134/

Ostatnio zmieniony przez rafklim 2010-09-22, 19:31, w całości zmieniany 3 razy
:
rafklim napisał/a:

Strela też by mogłą być tylko mają mało czytelne tarcze.


Nie bluźnij, :mrgreen:

STRELA była by najlepszą propozycją .



Uploaded with ImageShack.us

:
A ten Poljot to jedno z najbrzydszych chrono Rosyjskiej produkcji, Spitfire dobry wybór, ale Strzałka zdecydowanie najlepszy.

:
co prawda to prawda - strzałka ma 38mm i jest perfekcyjna! poza tym występuje w wielu wersjach więc łatwo coś dobrać do swojego gustu!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.