sumo
Odpowiedz do tematu

:
no właśnie w tym jest problem - co wymyślę sobie jakiegoś patenta na zmianę wyglądu zegarka to od razu na mnie ktoś wsiada żeby tego nie robić! :mrgreen:

kurna jak inni wkładają zegarki do lodu, wrzątku czy do piekarnika to się nikt nie odezwie - normalnie foch i ch.. :mrgreen:

:
oni :) o tym nie informują :!: co robią :lol:

:
i to może właśnie mój błąd! :mrgreen:

waldii
[Usunięty]
:
Duże to wgłębienie na uchu sumo?
Mam podobny defekt w jednym samuraju,szukam sposobu na pozbycie się tego.Na razie bez skutku.
Pomysł z piaskowaniem ciekawy ale z drugiej strony właśnie ta różnorodność koperty :roll: .

:
nie jest duże ale widoczne - mam majstra który już nie takie cuda naprawiał więc mam nadzieję że i z sumo da radę. Efekt szczotkowania czy wypolerowania na lustro potrafię sam uzyskać może dlatego piaskowanie jest takie dla mnie atrakcyjne :)

:
Kyle napisał/a:
ja bym Darek nie szedł tą drogą (tzn. piaskowania koperty)


+1
ja też bym nie piaskował

kadarius napisał/a:
no właśnie w tym jest problem - co wymyślę sobie jakiegoś patenta na zmianę wyglądu zegarka to od razu na mnie ktoś wsiada żeby tego nie robić! :mrgreen:

kurna jak inni wkładają zegarki do lodu, wrzątku czy do piekarnika to się nikt nie odezwie - normalnie foch i ch.. :mrgreen:


Darek, jeśli zapieczesz go w pasztecie, to ja się nic nie będę odzywał, oczywiście jeśli przypadnie mi w udziale jakiś solidny kawałek tego pasztetu - najlepiej ten z zegarkiem :twisted: :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
pasztetów nie jadam ale mogę nim nafaszerować schab na ten przykład albo użyć jako farsz do lasagne :mrgreen:

:
lasagne ze szpinakiem :grin: będzie dobry zestaw ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.