PAM 112 - kupić czy składać?
Odpowiedz do tematu

:
Ja nieobiektywny? :shock: :shock: Toć ja oaza obiektywności :mrgreen:

:
Tomek napisał/a:
Ja nieobiektywny? :shock: :shock: Toć ja oaza obiektywności :mrgreen:


W takim razie Pan tu nie pasuje. Od obiektywizmu to jest Kizimizi :twisted:

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Oooo, to, to!!!!!!!!!
:lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
teston napisał/a:
W takim razie Pan tu nie pasuje. Od obiektywizmu to jest Kizimizi :twisted:

Tak bez ostrzeżenia? :shock: Choć najpierw z jedno ostrzeżenie :???:

Oglądać, wybierać i kupować MAGRETTE WATCHES :mrgreen: :mrgreen:

:
A co to za esy-floresy ? Zresztą Margaryna, to chyba tym razem zły trop: Kumotrowi chodzi o zegarek na Unitasie.

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
To może zrobic odwrotnie. Kupic u Paranoja oryginalna kopertę i tarczę, a wsadzic do środka AsianUnitasa :D To dopiero będzie mix :D
I nikt nie pozna póki nie zajrzy do środka :D

:
Jak wsadzisz standardowego asianunitasa to się znafcy prędko nie połapią :wink:

:
Wystarczy mołnia

:
Svedos napisał/a:
Uległeś czarowi marketingowców Paneraia :mrgreen: :wink:


nie, właściwie w ogóle nie zaglądam na ich stronę a na oglądanie reklam szkoda mi czasu...
bronią się same - mam to nieszczęście, że widuję je od czasu do czasu u klientów albo współpracowników i cholera widać różnicę, dużą....
jest zarąbisty....
pomijam fakt, że rzeczywiście chyba jest przeszacowany, ale cóż - ja zawsze podchodziłem do tematu inaczej: czytaj - jak mi się podoba i mnie stać to biorę niezależnie od tego co to jest ( no może z małymi wyjątkami) i tak na przykład za Edoxa dziurawca - kwadraciaka, którego zresztą widziałeś, dałem >3000 chociaż tam była zwykła 2824 (większość chłopaków nawet nie chciała tego przymierzyć...)
a wracając do tematu - bez ściemy powiem, że mnie pamy na żywo powalają!

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2010-09-17, 22:47, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
Pozostaje mieć nadzieje nigdy nie widzieć ich na żywo... Bo stać to mnie nigdy nie będzie na nie... :roll:

:
Prezesso, to jest takie miejsce - piszesz, że widujesz pamy u wspólpracowników i klientów- gdzie występuje takie zagęszczeni jakby nie patrzeć dość trudnych do spotkania na rękach zegarków? To w Polsce? Przepraszam za wścibskie pytanie, odpowiedź może być dla Ciebie niewygodna, z różnych względów,rozumiem to. zardz

Reservoir dogs ...
:
nie no luz...
już mówię: zbieg okoliczności.
Np. parę miesięcy temu widziałem u klienta, kilkanaście tygodni temu widziałem u gościa od którego kupowałem używany sprzęt audio, a dziś widziałem u znajomego w kantorze jak kupowałem walutę do firmy.
Jeszcze chyba na spotkaniu kizimizi widziałem i porównywałem z moją podrupką ze dwie sztuki w czerwcu.
a tak na marginesie dziś przyszedł do mnie koleś z biura nieruchomości (jakiś makaron - italianiec) i miał AP RO chrono - prawie miałem ślinotok.
Prawie- boten zegarek jest brzydki jak noć, .... ale wiem co to jest :wink:

Skate or die!
:
Ciekawe ile z nich to podróbki za 300 $ ??

:
rudi ! nie wygłupiaj się, ja mówiłem poważnie! - jakość było widać na kilometr!
poza tym miałem prawie wszystkie osobiście w ręku!

Skate or die!
:
hotwax- kombinowałem podobnie z tą odpowiedzią prezessa, ale nie poszedłem aż tak daleko jak Ty, ja jedynie wpadłem na to skąd wiadomo że itlianiec miał AP orginał, chyba że podjechał ferrari, ale to też tylko poszlaka a nie dowód na j.w. zardz

Reservoir dogs ...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.