Pomoc w wycenie
Odpowiedz do tematu

: Pomoc w wycenie
Panowie i Panie,ile tak pi razy drzwi moge wziac za tego montine?To AS 1913-pierwowzor poljota automatu.


Potrzebuje szybkiej wycenki,tak pi razy drzwi,bo mam kupca i nie wiem jaka cene zaproponowac (-;

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Darecki
[Usunięty]
:
Krzycz pińcet :lol: :mrgreen: :lol:

:
Eeeeeeeeeeeeeeeee, tysiąc pinset!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
a może coś na poważnie ? np 30 funtów ? a jak dla kogoś z Polski to góra 100 ??

:
Jimmi Podpicuj go i krzycz tak abyś zyskał :twisted:

:
Za słis mende możesz rzucić jakieś 120-150 zł ;)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Byl za 120 na bazarku i nikt nie chcial (-;
Sa teraz jacys chetni za stowke?:P

Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-09-04, 19:54, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Na allegro lub w bazarku kmziz będzie łatwiej bo tu spora część userów jest "skażona" zegarkami róznych innych prowenicji :)

:
Wystaw Heniu na Alle z ceną minimalną. Tylko zbób dobre foty ze zbliżeniami i daj fachowy opis. Sądze że powinna pójść w okolicach 200 zetafonów. Nie zapomnij dodać soczystej informacji o topowym słis kłalita zegarku ;-)

:
Kwiecisty opis i dobre fotki które przecież umiesz zrobić i spokojnie na alle 2 stówki moim zdaniem.

FORZA Robert!
RK WRT
:
2 stówki to chyba zbyt optymistyczne założenie ale kto wie... Alledrogo jest nieprzewidywalne.

:
kumłotrzy ile warto dać za taki zegareczek?

Szkiełko stłuczone,odłamki wpadły do środka.

:
Gucio , to według mnie jego wartość bazarkowa to jakieś 10 pln .


chyba że to oryginalny Gucio to nie wiem ile

:
Ale jak to sprawdzić czy oryginalny?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Z tego zdjecia buran to prościej te dechy na wózku w tle wycenić ;)
Pomijając że się "szibka zbiła temu Guciu" :-)
Tutaj nikt sie chyba nei zna specjalnie na zegarkach modowych ... Babskie takie "cuś" w salonach kosztuje 800-1200 zł nowe. I oryginalne. I na tym się kończy moja znajomośc rzeczy.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.