Orient Dual Time CDH00001B
Odpowiedz do tematu

Pagan
[Usunięty]
: Orient Dual Time CDH00001B
Się żem zakochał :oops:

Nie chce wciąż być jednozegarkowcem!



44.5mm

WR50

cal.48K40 (ze stop-sekundą)

MSRP: $590 :x















Co myślicie :?:



----------
Poprawiłem zdjęcia - Maxio

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-04-08, 02:31, w całości zmieniany 1 raz
:
Jak dla mnie trochę za dużo podziałek wszelakich, ale nie wpływa to ujemnie na całokształt tarczy. Myślę że to fajna propozycja.

Pagan
[Usunięty]
:
Ostatnio siedzi mi w glowie coś właśnie takiego, Kessel na tarczy,dużo i ciasno :lol:

:
A mnie tam po Panu Tao już nie przeszkadza takie coś :) - w koncu do wygodnego sprawdzania która godzina człowiek ma KOMÓRKĘ, a zegarek jest po to, żeby oczy cieszył! Prawdaż kumotrzy :lol: ?

Darecki
[Usunięty]
:
Prawdaż prawdaż ale jak bym chciał na szybko odczytać godzinę to bym oczopląsu dostał od kreseczek wszelakich ale akurat kreseczkami się nie zrażam bo na projektach i tak jest ich więcej :P :wink: Jedna rzecz, która mi oczywiście przeszkadza to cena :)

:
Pagan mnie sie podoba glownie dzieki suwakowi logarytmicznemu :)

Pagan
[Usunięty]
:
hotwax napisał:
Pagan mnie sie podoba glownie dzieki suwakowi logarytmicznemu :)
Weź,panie, powiedz o czym prawisz :? ...to te kreski dokoła?Suwak to wiem...ale logarytmy. :evil: "0" />

:
Faktycznie na tarczy wiele się dzieje, jak nie przymierzając u nadszyszkownika w decentryku. A cena to w jakiej walucie bo jak w USD to sporo. :wink:

:
Pagan napisał:
hotwax napisał:
Pagan mnie sie podoba glownie dzieki suwakowi logarytmicznemu :)


Weź,panie, powiedz o czym prawisz :? ...to te kreski dokoła?Suwak to wiem...ale logarytmy. :evil: "0" />




Taka mi się anegdota przypomniała :



A : Czy szanowny Pan raczyłby może w swej łaskawości być tak uczynnym, i powiedzieć mi która jest godzina?

B : SAM ŻEŚ PEDAŁ!!!!



:twisted: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

Pagan
[Usunięty]
:
svedos napisał:
Faktycznie na tarczy wiele się dzieje, jak nie przymierzając u nadszyszkownika w decentryku. A cena to w jakiej walucie bo jak w USD to sporo. :wink:
Teszżem myślał zrazu,że za dużo wołają.Po chwili jednak uświadomiłem sobie,że sa ludzie co za Sumo i inne Seiko bulą po dwa kilo i więcej.

:
Z daleka jak breitling :lol:

:
Pagan napisał:


Teszżem myślał zrazu,że za dużo wołają.Po chwili jednak uświadomiłem sobie,że sa ludzie co za Sumo i inne Seiko bulą po dwa kilo i więcej.




bo drogo kupić i źle się ożenić to każdy głupi potrafi :lol:



a na poważnie to pierwsze skojarzenie miałem z Casio Edifice

:
Do mnogości informacji na tarczy już moje oczy przywykły, powiem więcej podoba mi się, ale sobie jeszcze ponarzekam, koronki jakieś takie małe i niepasujące do całości zegarka.

Blaz
[Usunięty]
:
Ja po przygodzie z Poljotem Blue Angels powiedziałem pas takim tarczom, więc Ci chyba nie pomogę. :wink:

:
Pagan - zegarki z suwakami logarytmicznymi to już klasyka lotników , przy użyciu tego suwaka można obliczyć wszystko :) !!

odsyłam na strony - slide rule watches

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.