Zegarek za 30.000 zł
Odpowiedz do tematu

:
prezesso79 napisał/a:
a to jakaś limitka robiona na super original z epoki?

czy oryginał z tamtych lat? jeśli to drugie to się przyłączam!


Obecna limitacja, ale jak widzisz robiona na wzór oryginału. Przez kilka detali i limitację (nie pamiętam ile sztuk) cena jest bodajże trzy razy wyższa, niż standardowego modelu. Wiadomo - stamdardowy myk. Niemniej muszę przyznać, że na żywo zdecydowanie ładniejszy, niż standard, jeśli porównać bezpośrednio oba z sobą. Przede wszystkim kolor tarczy.

hrg.pl
:
mój i splitowy
KLIK

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
z kostek to tylko Monaco mi pasi
jeżeli pominąć cenę

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Pogooglowałem sobie trochę w temacie i wynalazłem info, że sikora za 30k nosi sobie minister Sławomir Nowak (Ulysse Nardin Maxi Marine Chronometer).

Przy okazji z tekstu dowiadujemy się, że chińczycy uwielbiają śfajcarską kłalitę ;)

"Jak wiemy minister Nowak musi negocjowac z wieloma zagranicznymi partnerami lub kontrahentami, takimi np. jak chinskie firmy budujace nam autostrady. W takich trudnych negocjacjach minister Nowak musi zachowac pewnien prestiz i pozycje negocjacyjna (wyboldowanie moje ;) .

Okazuje sie ze w Chinach urzednicy na ministerialnym poziomie od lat nosza drogie szwajcarskie zegarki. Istnieje nawet katalog takich zegarkow, opracowany przez grupe chinskich blogerow, w ktorym to widnieja rozne modele Rolexa, Piageta, Omegi, Cartiera itd.

Chinscy urzednicy oddaja sie tej kosztownej szwajcarskiej pasji, pomimo tego ze pensja chinskiego ministra wynosi okolo 60.000 PLN rocznie.

Uwaga chinskich blogerow skoncentrowala sie na przyklad na chinskim odpowiedniku ministra Nowaka, ministrze kolei, panu Sheng Guangzu. Minister Guangzu posiada kilka zegarkow: Rolex Oyster Perpetual JustDate, Piaget Altipiano czy tez Omega Constellation.

Minister Guangzu byl wczesniej szefem Sluzby Celnej, wiec na pewno dobrze zna sie na zegarkach.

Minister Nowak i minister Guangzu na pewna znajda wspolny jezyk przy ewentualnych bilateralnych negocjacjach. Dlatego mamy taki dobry rzad fachowcow.



Rolex Oyster Perpetual JustDate na reku chinskiego ministra kolei:


Ostatnio zmieniony przez Musaszi 2012-04-25, 10:11, w całości zmieniany 3 razy
:
Bicolor pasuje mu do munduru :smile: .

Blaz
[Usunięty]
:
Musaszi napisał/a:
Pogooglowałem sobie trochę w temacie i wynalazłem info, że sikora za 30k nosi sobie minister Sławomir Nowak (Ulysse Nardin Maxi Marine Chronometer).

Przy okazji z tekstu dowiadujemy się, że chińczycy uwielbiają śfajcarską kłalitę ;)



Pacz pan, a my to już trzy lata temu pisaliśmy. :mrgreen:

Pociąg do blichtru i pozerstwa jest ponadczasowy i ponadnarodowy. :cool:

Mam prośbę - żeby to nie poszło w kierunku "A ten celebrytek nosi to i to".

:
Blaz napisał/a:
Mam prośbę - żeby to nie poszło w kierunku "A ten celebrytek nosi to i to".


Dołączę się do prośby!

:
Blaz napisał/a:

Mam prośbę - żeby to nie poszło w kierunku "A ten celebrytek nosi to i to".


Jasne, sorka za ten z lekka offtop ;)

:
Musaszi napisał/a:
Blaz napisał/a:

Mam prośbę - żeby to nie poszło w kierunku "A ten celebrytek nosi to i to".


Jasne, sorka za ten z lekka offtop ;)


To juz spamowac nie mozna :twisted: ?

:
Szpamować trzeba!
Ale szpamować też trzeba umieć ;-)

:
Aktualnie to bym znabyl i niewazne ze 10 tysi by przepadlo bo tak po taniosci oddaja jakos ;)







s

:
Calkiem ujdzie ten Tag ;-)
Szczególnie mechanizm mi się podoba :D

:
ale ten grawer na deklu jakis taki nie bardzo...

beceen | ***** ***
:
niemiecka precyzja, japońska technologia i szfajcarskie opakowanie - to jest dopiero WWW

Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.