Koszulka forumowa 2012
Odpowiedz do tematu

:
Temat koszulek jakoś ucichł... to tylko spytam, bo mam taki hezky napad ;-) czy jeśli zamówię sobie koszulki np. Fruit Of the Loom z Groupona, to da radę na nich zrobić napis chińskimi krzaczkami jak z jednej z poprzednich edycji? Napis po chińsku "China watches", dwa spore krzaki, świetne proporcje. Zapewne potrzebowałbym plik z napisem w odpowiednim formacie, pytanie czy da radę udostępnić taki plik?...

:
Nie idź tą drogą nono
Po pierwsze ta oferta to żadna atrakcja. Niższe ceny tych koszulek znajdziesz na allegro.
Druga sprawa. Dwa lata temu zakupiłem około 10 sztuk koszulek FOL w różnych fasonach, kolorach i gramaturze. Wszystkie po dwóch praniach się skuliły i nie nadawały się do założenia. Niektóre pofarbowały. Szkoda kasy :mad: .
Nigdy nie kupię żadnej koszulki FOL :!:

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Bronek, dzięki za ostrzeżenie pifko już chciałem kupować ale skoro to takie marne jakościowo, to trzeba będzie odpuścić.

:
A to oryginalne były? Ja mam firmówkę o FOL i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
bEEf napisał/a:
A to oryginalne były? Ja mam firmówkę o FOL i złego słowa nie mogę powiedzieć.


Oryginały niestety.
Ja kiedyś, naście lat temu miałem FOL i byłem mega zadowolony. Dlatego postanowiłem zakupić ponownie. A tu kiszka.

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
bEEf napisał/a:
A to oryginalne były? Ja mam firmówkę o FOL i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Też mam kilka, jedne dłużej, inne krócej i jest wporzo.

:
A skąd klient ma wiedzieć, czy to są oryginały ?
Obejrzyjcie sobie Lacosty koszulki na Alle.
Te same podróbki są sprzedawane po 40 zł, i po 190 zł.
A jak je ew. odróznic od "oryginałów" to pewnie można by doktorat zrobić i obronić ;-)

:
Pewnie ciężko odróżnić ale ja mam już półtora roku FOL robiłem na allegro z nazwiskiem i numerem i powiem wam, że i kolor trzyma i nadruk pierwsza klasa.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Wygląda na to, że miałem pecha i trafiłem na jakieś gówno :mad:

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Za późno się dopisałem.
Tu bym o kosz poprosił i dodam się w nowym wątku :)

Ostatnio zmieniony przez Strzała 2013-11-27, 23:45, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.