Seiko Kinetic
Odpowiedz do tematu

:
a btw, Tanaka ma masakryczne te filmy swoje :razz: :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
faktycznie filmiki powalaja :D

:
filmikami nam oczy mydlisz?
przyznaj się oficjalnie W TYM WĄTKU i przepraszaj za zakup sikora kinetica :???: :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przyznaje...... to ja go kliknalem .... slaba silna moja wola .......

:
Karolewskiej napisał/a:
przyznaje...... to ja go kliknalem .... slaba silna moja wola .......

zuch chłopak :mrgreen:

:
i jeszcze pewnie teraz kasy nie masz bo kliknąłeś spontanicznie i będzie "dajcie kasę, dajcie kasę" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a jak dam jak nie mam :razz:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-04-15, 22:49, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
fakt, cienko z kasa, bo jeszcze cos z zza wielkiej wody plynie ... :( i do tego tez bakteryjka!!!! :mad:

ps: ciniol luzik, nie poganiam :D

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2012-04-15, 22:50, w całości zmieniany 1 raz
:
Karolewskiej napisał/a:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przyznaje...... to ja go kliknalem .... slaba silna moja wola .......


Zasadniczo , to możesz mi kliknąć pomagacza :roll:

Ostatnio zmieniony przez mnihu 2012-04-16, 00:11, w całości zmieniany 1 raz
„Nie, to nasz dyrektor. On tak codziennie, rano i przed południem. Objeżdża biuro. – Ale ten hałas...na czym on jeździ? - Na wrotkach, żeby prędzej. W ten sposób zyskuje 26 i pół minuty dziennie.”
:
sluszna uwaga mnihu! :)

:
Koledzy,wie ktoś czym się różni SBCZ011 od SKA371?No,poza napisem na tarczy i krajem produkcji?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Napis SCUBA , a nie Divers , ale co się z tym wiąże.. hmmm

Ostatnio zmieniony przez jacjakuza 2013-04-22, 16:40, w całości zmieniany 1 raz
:
Diver's na tarczy mają te nieprodukowane w Japonii, Scuba te produkowane w Japonii. ;)

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2013-04-22, 16:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja w swoim zwyklaku SKA371 też mam SCUBA DIVER 200,tyle że na deklu.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Znaczy dekiel z Japoni :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.